Başkan Şirin, Yeniköy’de Vatandaşlarla Buluştu

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, mahalle ziyaretleri kapsamında bu kez Urganlı Yeniköy Mahallesi’ne giderek mahalleliyle bir araya geldi. Mahallelinin köy kahvesinde ağırlanan Başkan Şirin’e Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Koordinasyon...

Başkan Şirin, Yeniköy’de Vatandaşlarla Buluştu
banner230
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, mahalle ziyaretleri kapsamında bu kez Urganlı Yeniköy Mahallesi’ne giderek mahalleliyle bir araya geldi. Mahallelinin köy kahvesinde ağırlanan Başkan Şirin’e Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Koordinasyon Şube Müdürü İbrahim Kutar ve Park Bahçeler Müdürü Önder Pala ile Urganlı Yeniköy Mahalle Muhtarı Mehmet Öztürk eşlik etti. Mahallelinin çay sohbetine katılan Başkan Şirin, hem tamamlanan Akçapınar-Urganlı hattının sıcak asfalt çalışmasıyla ilgili vatandaşa bilgi verdi, hem de yapımında sona gelinen Akçapınar Çok Amaçlı Salon ve Düğün Salonu’na yönelik vatandaşın görüşlerini aldı.
Turgutlu’nun 61 mahallesinin sorunlarını ve ihtiyaçlarını bildiklerini, bu doğrultuda da tüm mahallelere eşit hizmet götürmenin çabasında olduklarını ifade eden Başkan Şirin, “Turgutlu Belediyesi olarak artık sadece merkeze değil, eski köylerimize de hizmet götürüyoruz. Büyükşehir Belediyemiz’in de desteğiyle çok şükür sizlerin uzun yıllardır beklediği acil sorunları çözüyoruz. Elbette bunların başında yol sorunları geliyor. Sıcak asfalt, parke taşı döşeme, sathı kaplama gibi çalışmalar pek çok noktada devam ediyor. İnşallah beklentilerinizin çok üzerinde hizmetlerde sizlerle bir arada olacağız” dedi.
Urganlı Yeniköy halkı da, kendilerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Başkan Şirin’e teşekkür etti ve yapılacak hizmetlerin mahallenin sorunlarını çözeceğine inandıklarını söyledi.
YORUM EKLE