Ahmetli’de Hafriyatçılar Bilgilendirildi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Ahmetli’de hafriyat işi yapan firmalarla toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda hafriyatçılara Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hafriyat toprağı, inşaat ve yıkıntı...

MANİSA 22.06.2016, 16:39
Ahmetli’de Hafriyatçılar Bilgilendirildi
banner230
Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Ahmetli’de hafriyat işi yapan firmalarla toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda hafriyatçılara Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hafriyat toprağı, inşaat ve yıkıntı atıkları konusunda yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler verildi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’nca Ahmetli’de hafriyat işi yapan firmalara yönelik toplantı düzenlendi. Toplantı, Büyükşehir Belediyesi Ahmetli Koordinasyon Şube Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi. Hafriyatın büyük bir sorun olduğunu dile getiren Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ertuğrul Yıldırım, “Manisa sınırları içerisinde çevre kirliliğinin önlenebilmesi ve kaçak hafriyatın dökümünün önlenmesi için hafriyat otomasyon sistemi kuruldu. Bu sistemin verimli çalışabilmesi ve hafriyatçıların dökümleri belediyeden izinli alanlara yapmaları için bilgilendirme toplantıları düzenliyoruz” dedi.
Toplantıda hafriyatçılara uyulması gereken sorumluluklar ile bu sorumluluklara uyulmadığı takdirde karşılaşılacak cezai yaptırım hakkında da bilgi verildi. Yıldırım amaçlarının hafriyatçıları bilinçlendirmek ve kurulan sisteme entegre etmek olduğunu söyledi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
11°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 13 Aralık 2019
İmsak 06:15
Güneş 07:44
Öğle 12:40
İkindi 15:07
Akşam 17:27
Yatsı 18:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@