Esenlik’in Araç Talihliler Anahtarlarını Teslim Aldı

Esenlikten Araç Kazananlar Araçlarını Teslim Aldı

Esenlik’in Araç Talihliler Anahtarlarını Teslim Aldı
banner230
Malatya’da Esenlik Süpermarketler tarafından düzenlenen hediye kampanyasında araç kazanan 4 kişi anahtarlarını teslim aldı.
Düzenlenen çekilişte 364 bin kupon arasından otomobil kazanan İbrahim Özdemir, Mustafa Nur Muhammed, Cemil Atalan, Muhammed Ali Kafkas anahtarlarını Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Genel Müdür Yardımcısı Erhan Soylu, Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ve Yeni Malatyaspor Mali İşler Sorumlusu İlyas Karaca’nın elinden aldılar.
‘BÖLGENİN BİR MARKASI OLAN ESENLİK ÖNEMLİ BİR DEĞER’
Anahtar teslim töreninde bir konuşma yapan Esenlik Genel Müdürü Hulusi Poyraz, müşterilerinin Esenlik’ten alışveriş yaparak otomobil ve birçok hediye kazandığını dile getirerek “Kaliteyi en uygun fiyata aldılar, alırken aynı zamanda kazandılar. Esenlik’in felsefesi karı kanaatte bilir, kanaatle elde ettiğimiz karı müşterilerimizle paylaşıyoruz. Bu yıl yine 12 otomobil müşterilerimize kazandıracağız. Kampanyada ikinci dönemin araçlarını bugün teslim edeceğiz. Talihlilerimizin kazasız belasız günlerde güle güle otomobillerini kullanmalarını temenni ediyorum. Bölgenin bir markası olan Esenlik önemli bir değer. Şirketimizi daha güzel günlere taşımak için yoğun çalışmalarımızı sürdüreceğiz’ ifadelerini kullandı.
‘ESENLİK MALATYA’MIZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR MARKA’
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ise Esenlik Şirketi’nin Yeni Malatyaspor’a çok büyük destekleri olduğunu hatırlatarak “Otomobil kazananları tebrik ediyorum. Bizlerde otomobil kazanmak için bundan sonra Esenlik’ten daha fazla alışveriş yapacağız. Malatya’mız için çok önemli bir marka. Faaliyetlerinden dolayı Esenlik’e çok teşekkür ediyoruz. Bölgede birçok ilde açılımlarına devam eden Esenlik’i ülkemizin birçok yerinde görmek istiyoruz’ şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından şanslı müşteriler araçlarının anahtarlarını teslim aldılar.
YORUM EKLE