Çalık, Kadın Kolları Yönetimleri İle Buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti Kadın Kolları yönetim ve üyeleri ile düzenlediği sahur yemeğinde bir araya geldi.Hürriyet Park’ındaki Esenlik Kafe’de düzenlenen sahur etkinliğe Büyükşehir...

MALATYA 26.06.2016, 16:48
Çalık, Kadın Kolları Yönetimleri İle Buluştu
banner230
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti Kadın Kolları yönetim ve üyeleri ile düzenlediği sahur yemeğinde bir araya geldi.
Hürriyet Park’ındaki Esenlik Kafe’de düzenlenen sahur etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, İl Kadın Kolları, Battalgazi ve Yeşilyurt kadın kolları ve partinin kadın kolları kurucu üyeleri ile yönetim kurulu üyeleri katıldılar. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan, “Birlik ve dayanışma içerisinde olduğumuzu burada da gösterdik” diyerek etkinliğe düzenleyen Çalık’a teşekkür etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, kadın kollarının Malatya’da aktif ve dinamik bir şekilde çalıştığını ifade etti. Çakır, “Burada partinin kurulduğu günden beri hizmet etmiş, emek vermiş çok sayıda hanım kardeşlerimiz var. Başarıların temelinde aslında hep birlik var, güzel programların ortaya konması ve bunların icra edilmesi var. Ramazan ayında da sizlerin aktif ve kapı kapı gezdiklerinizi biliyorum. Tabi ziyaretlerin temelinde aslıda Ramazan’a uygun olarak yardımlaşma var, kimsesizlerin gözetilmesi var, yetimlere ulaşmak var, fakirlere el uzatmak var, buda aslında işin en güzel tarafı” şeklinde konuştu.
AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, “Teşkilatlar arasındaki uyum, birlik ve beraberlik gerçekten almış olduğumuz oylara yansıyor, aldırmış olduğumuz hizmetlere yansıyor. Bu anlamda bize destek veren tüm hanım kardeşlerime teşekkür ediyorum. Teşkilat çalışmalarımızı yürütürken de bize büyük destekleri olan genel başkan yardımcıma, bakanlarımız ve milletvekillerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise, “İlk gün yola çıkarken kadınlarımızın gücünü fark edip, onlarla birlikte yola çıkıp, kadınlarımıza, ‘Bizim kardeşlerimiz, ablalarımız, bacılarımız’ deyip, onlara siyasette çok ciddi manada alan açan, cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemde de kadın belediye başkanlarımızın, milletvekili sayılarımızın artmasını istiyoruz. Sadece alanda çalışan kadınlarımız değil, siyasete yön veren kadınlarımız olsun istiyoruz. Ben sizin içinizden çıkan bir kardeşiniz, ablanız, arkadaşınız olarak bana omuz veren ve yükü omuzlarken omzumdaki yükün ağırlığına istinaden sizlerin vermiş olduğunuz destek benim yükümün hafiflemesine vesile oldu. Eğer burada benimle ilgili bir hikaye, bir siyasi, bir başarı hikayesi varsa, bilin ki bunda en büyük pay benim Malatya’daki Kadın Kollarımın ve çok kıymetli arkadaşlarım sizlerin emekleridir. Ben emeklerinize çok teşekkür ediyorum, yüreklerinize çok teşekkür ediyorum. AK Parti’nin 15 yılık sürecinde, her saniyesine şahitlik edip kapı kapı broşürleri dağıtıp, halen Ramazan’da evinizde iftar yapmadan gidip yardım paketlerini dağıttığınız için, bize destek verdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 06 Aralık 2019
İmsak 06:10
Güneş 07:38
Öğle 12:37
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@