AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, 1 Kasım’da milletin desteğiyle yeniden tek başına iş başına gelmek istediklerini söyledi.AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, genel seçim...

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Ziyaretlerini Sürdürüyor
banner230
AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, 1 Kasım’da milletin desteğiyle yeniden tek başına iş başına gelmek istediklerini söyledi.
AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, genel seçim çalışmaları kapsamında Konak Mahallesi esnaflarını, Sağlık-Sen Malatya Şubesi’ni, Muhtarlar Derneği’ni ve Demiryol-İş Sendikası’nı ziyaret etti. AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci’ye ziyaretlerinde AK Parti Malatya eski Milletvekili Cemal Akın da eşlik etti. Tüfenkci, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, 1 Kasım’da yapılacak olan seçimin Türkiye için büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Milletin 1 Kasım’da önemli bir tercih yapacağını dile getiren Tüfenkci, milletin dua ve desteğiyle yeniden tek başına iş başına gelmek istediklerini ifade etti. Tüfenkci, 7 Haziran’dan sonra ortaya çıkan tabloyu milletin yakından gördüğünü ve izlediğini kaydetti. 1 Kasım’da milletin yeni bir yol haritası çizeceğini belirten Tüfenkçi, yol haritasında yollarına devam edeceklerini belirtti. Milletvekili Tüfenkci, gidişattan iyi yöne gitmesini milletin sağlayacağını kaydetti. 1 Kasım’daki oy tercihinin çocukların, gençlerin, yaşlıların, kadınların geleceğini de belirleyeceğini de dile getirdi.
“İRADE SANDIKTA BELLİ OLUYOR”
Tüfenkci, AK Parti’nin 13 yıldır dayandığı tek gücün millet olduğunu kaydetti. Ne zaman başları sıkışsa millete başvurduklarını belirten Tüfenkçi, milletin 1 Kasım’da istikrardan yana oy kullanacağına inandıklarını dile getirdi. Tüfenkci, milletin 1 Kasım’da kullanacağı oyla Türkiye’ye bir istikamet çizeceğini anlatan Tüfenkci, “Kötü gidişin iyi yöne gitmesini milletimiz sağlayacak. Demokrasilerde milletin oyu, sözü, iradesi sandıkta belli oluyor. AK Parti’nin de 13 yıldır dayandığı tek güç millet. Milletin çizdiği yolda, ne zaman başımız sıkışsa millete başvuruyoruz” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE