Poyraz Karayel Yeni Sezon İlk Bölümüyle Kanal D'de! - Canlı İzle

Poyraz Karayel 63. Bölüm Fragmanı - 3 yayında! "Poyraz'ın ölümünden tam 11 ay 8 gün 3 saat ve 39 saniye sonra..."Poyraz Karayel yeni sezonu beklenmedik bir gelişme ile açıyor!

Magazin 12.10.2016, 20:11 12.10.2016, 20:20
Poyraz Karayel Yeni Sezon İlk Bölümüyle Kanal D'de! - Canlı İzle
banner230
Poyraz Karayel 63. Bölüm Fragmanı yayında! Poyraz'ın ölümünü kabullenmeye çalışan Ayşegül, teselliyi başka bir aşkta mı bulacak?

Poyraz Karayel’in ölümünün üzerinden iki yıl geçmiştir. Poyraz’ın yokluğu en başta Ayşegül olmak üzere herkesi derinden sarsmış, hayatlarını altüst etmiştir. Evlatlarını peş peşe yitiren Bahri Umman artık daha katı biri olmuş, keskin kararlar vermektedir. Zülfikar ise ağabeyinin öldüğüne bir türlü inanmayan, bu takıntısı hem ilişkilerini hem de sağlığını tehdit eden Meltem için endişelidir.Poyraz’ın yokluğunda dibe vuran Ayşegül, karanlık günleri Çınar Saygıner’in sabırla uzattığı eli tutarak atlatmaya çalışmaktadır. İkili evliliğe doğru ilerlerken Çınar’ın ağabeyi Yavuz da kendi işleri için Bahri ve Sadreddin’le ortak olmaya karar verir. Anneleri Nevra ise, bir mafya ailesiyle dünür olmaktan memnun değildir. Çınar ve Ayşegül’ün uğradığı saldırı endişelerini körükler. Ancak, her şeye rağmen Çınar ve Ayşegül, hayatlarının en önemli kararını vermiş, yepyeni bir hayata başlamak üzeredirler...

"Poyraz Karayel" 12 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00'de yeni sezon ilk bölümü ile ekrana geliyor!

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...


 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@