Murat Tavlı, Okurları Ve Takipçileriyle Buluştu

Oyuncu ve Twitter fenomenliğinin yanı sıra yazdığı “Hanfendi Bi’Bakar Mısınız? Anlatacaklarım Var” isimli kitabıyla da dikkatleri üzerine çeken Murat Tavlı, Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki imza gününde okurları...

Murat Tavlı, Okurları Ve Takipçileriyle Buluştu
banner230
Oyuncu ve Twitter fenomenliğinin yanı sıra yazdığı “Hanfendi Bi’Bakar Mısınız? Anlatacaklarım Var” isimli kitabıyla da dikkatleri üzerine çeken Murat Tavlı, Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki imza gününde okurları ve takipçileriyle buluştu.
Murat Tavlı, Adana Optimum D&R’da gerçekleştirdiği imza gününde sevenlerinin ilgiyle karşılaştı. Önemli dizilerde oynadığı roller nedeniyle geniş bir hayran kitlesi tarafından tanınan ve sevilen Tavlı’ya, hayranları ile birlikte fenomen olduğu “Twitter”dan takipçileri ve yazdığı kitap sonrası edindiği okurları sevgi gösterisinde bulundu. Tavlı, okurlarına kitaplarını imzalayıp, Twitter takipçileriyle bol bol sohbet etti. Hayranlarını kırmayıp birlikte sık sık da “selfie” çektirdi.
İLİŞKİLERE DIŞARIDAN BAKTIM
Murat Tavlı, kadın ve erkek ilişkilerini ele alan, hüznün içindeki mizahı ortaya çıkartan kitabı “Hanfendi Bi’Bakar mısınız? Anlatacaklarım var” hakkında, “Dışarıdan bakan bir göz için bir çiftin kavgasındaki hüznün içinde bile mizah barınır. Ben de kadın erkek ilişkilerine dışarıdan bakan üçüncü bir göz olmak istedim. Bir erkeğin ağzından biz erkeklerin kadınları neden anlamadığını anlatıyorum. Bu kitapta, herkes kendi hayatından bir şey bulacak” yorumunda bulundu.
Öğrencilik yıllarında adım attığı tiyatro sahnesinde çeşitli oyunlarda rol aldıktan sonra, oyunculuk kariyerine televizyonda “Aşıksın Sen”, “Yahşi Cazibe”, “Farklı Desenler”, “Hıyanet Sarmalı” gibi dizilerde devam eden Murat Tavlı, Twitter fenomenliğinin ardından yazdığı kitapla da ününe ün kattı.
YORUM EKLE