Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Mehter Takımı, Cumhuriyet Bayramı’na Hazır

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde 8 ay önce Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri arasından oluşturulan ve kısa sürede herkesin beğenisini kazanan Mehter Takımı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında sunacağı gösteri için bir aydan beri sıkı şekilde...

Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Mehter Takımı, Cumhuriyet Bayramı’na Hazır
banner230
Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde 8 ay önce Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri arasından oluşturulan ve kısa sürede herkesin beğenisini kazanan Mehter Takımı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında sunacağı gösteri için bir aydan beri sıkı şekilde hazırlanıyor.
Anadolu İmam Hatip Lisesi Mehter takımı İngilizce Öğretmeni Gökhan Sait Mamak nezaretinde Cumhuriyet İlkokulu Spor Salonunda çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.
8 ay önce Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden kurulan Mehter takımının kısa zamanda halkın beğenisi kazandığını söyleyen Okul Müdürü Fatih Yaman, “Okulumuzun 8 aylık bir mazisi bulunan mehteran takımını hocaları Gökhan Sait Mamak’ı bir aydan beri canla başla sürdürdükleri çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında sunacakları gösterilerle de yine halkın takdirine şayan olacaklarına yürekten inanıyorum.” dedi.(MA-EFE)
YORUM EKLE