Kuruluş Osman 88. Yeni Bölüm İlk 1 saat geçmiş bölümün özetinin yayınlandığı dizide yeni bölüm 21.00 itibari ile başlayıp atv yayın akışında belirtildiği üzere 00.20 de bitiyor.

30 Mart 2022 ATV yayın akışı

08: 00 01:28:44 Kahvaltı Haberleri

10: 00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13: 00 CANLI İZLE atv Gün Ortası

14: 00 Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane

16: 00 Esra Erol'da

Amerika I-94 Formu Nedir, Nasıl Doldurulur? Amerika I-94 Formu Nedir, Nasıl Doldurulur?

19: 00 atv Ana Haber

20: 00 Kuruluş Osman 88.Bölüm

00: 20 El Royal'de Zor Zamanlar - Yabancı Sinema

03: 15 Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane

05: 25 İZLE Kuruluş Osman

821x465-kurulus-osman-1648544380805

Kuruluş Osman 88. Bölümde Neler Olacak? CANLI İZLE

Osman Bey “gayrı hedef İnegöl’dür” Osman Bey, kıyasıya çarpıştığı maskeli düşmanını elinden kaçırır. Buna Barkın sebep olur. Osman Bey Barkın'a karşı nasıl bir tavır alacaktır? Söğüt'teki patlama da ağır yaralanan Şeyh Edebalı ayrıca zehirlenmiştir. Edebalı'yı iyileştirmek için çareler aranmaktadır. Bir yandan da bunu kim yaptı sorusu dolaşır ortalıkta. Bala Hatun Cornelia ve Zehra'yı çağırtır. Usta'nın emriyle Edebalı'yı zehirleyen Cornelia açığa çıkacak mıdır? Edebalı şifasını bulacak mıdır? Karanlık güçlerin yeni hedefi Selcan Hatun Karanlıktaki düşmanlarını açık etmek için Osman Bey, Gündüz Bey ve Ayşe Hatun üzerinden büyük bir oyun kurmuştur. Herkes Turgut Bey ve Kosses'in, Osman Bey'e düşman olduğuna inanmaktadır.

Usta ve Nikola bu düşmanlığı kendi lehine çevirmek için nasıl hamleler yapacaklardır? Bu düşmanlık Barkın'ı hataya sürükleyecek midir? Karanlık güçlerin yeni hedefi Selcan Hatun'dur. Kayı Obasının bacı beyi olan Selcan Hatun şehit mi edilecektir? Osman Bey ve Alpleri İnhisar'a sızıyor Bütün yaşananlara rağmen Osman Bey İnegöl'e giden kapıları tek tek açmakta kararlıdır. Bunun için ilk hedefi İnhisar Kalesi'dir. Osman Bey'in sinsi düşmanı Usta, onun planlarını çözebilecek midir? Turgut Alp, Kosses ve Alpleriyle İnhisar'a sızan Osman Bey İnhisar'ı fethedebilecek midir?

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ'a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman', atv ekranında çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam edecek.

0x0-87-bolum-foto-galeri-1647948637975

GEÇEN BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kuruluş Osman 87. Bölüm Osman Bey hiç bilmediği bir düşmanla karşı karşıyadır. Usta'nın ölüm defterinde Edebalı var Usta ise Osman'a karşı İbrahim Fakih rolünü layıkıyla oynamaya devam eder. Nikola, Cornelia ve Barkın'la büyük bir şeytan üçgeni oluşturan Usta'nın ölüm defterindeki isim artık Oğuz'un Işığı Şeyh Edebalı'dır. Osman Bey bunca olanın karşısında bir de Cornelia'nın kumpasıyla Mari'yi öldürmekten suçlanan Gündüz Bey'in masumiyeti ispat etmek zorundadır. Gündüz Bey ve Ayşe Hatun'un akıbetleri ne olacaktır?

Mari'nin ölümünden Gündüz Bey'i suçlayan Turgut Bey ve Kosses Osman Bey'in yanında durmaya devam edecekler midir? İnegöl fethinin kapısı açılacak mı? Osman Bey her şeye rağmen fetih planlarını sürdürmeye devam eder. İnegöl'e açılacak olan kapı İnhisar'dır. Osman Bey İnhisarı fethetmek için çalışmalarını sürdürür. Osman Bey, İnhisar'ı alıp İnegöl'ün fethinin önünü açacak mıdır? Karanlığın içindeki şeytanı bulmak Osman için elzem olandır. Osman gizli düşmanını bulup fetih düşünü gerçekleştirebilecek midir?