Ereğli’de Yeni Duraklar Hizmete Girdi

Ereğli İlçe Belediyesi Yeni Güzergah Noktalarına Yolcuların Otobüs Ve Minibüs Beklemeleri İçin Yeni Durakları Hizmete Soktu.

Ereğli’de Yeni Duraklar Hizmete Girdi
banner230
Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi, yeni güzergah noktalarında yolcuların otobüs ve minibüs beklemeleri için yolcu bekleme duraklarını hizmete soktu.
Ereğli Belediyesi tarafından yapılan 7 adet yolcu bekleme durağı Bastırık, Melicek, Karaburun, Durlaz, KOSKİ Yanı ve hastane yoluna konuldu.
Belediye Başkanı Özkan Özgüven konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Yasasıyla genişleyen hizmet sahamızda vatandaşlarımıza en etkin şekilde hizmet ulaştırmaya çalışıyoruz. Özellikle merkeze uzak yerleşim yerlerindeki vatandaşlarımızın ulaşım ile ilgili sıkıntılarını çözmek noktasında Minibüsçüler Kooperatifi ile yaptığımız görüşmelerin olumlu sonuçlanmasının akabinde bu yerlerde yolcu bekleme durakları koymaya başladık. Artık vatandaşlarımız sabit noktalarda modern yolcu bekleme duraklarında otobüs ve minibüs bekleyecekler. Hizmet kalitemizi kesintisi olarak sürdüreceğiz” dedi.
Başkan Özgüven, diğer yerleşim yerlerine de durakların en kısa zamanda monte edileceğini belirterek, Park ve Bahçeler Müdürlüğü vasıtasıyla da 32 adet bank dağıtımının yapılacağını sözlerine ekledi.
YORUM EKLE