Toprak’tan, Öztin’e plaket

Ak Parti Kilis İl Başkanı İzzet Toprak, Ramazan Ayı İçerisinde Yaptıkları Çalişmalardan Dolayı Kadın Kolları İl Başkanı Gönül Öztin’e Plaket Verdi.

Toprak’tan, Öztin’e plaket
banner230
AK Parti Kilis İl Başkanı İzzet Toprak, Ramazan ayı içerisinde yaptıkları çalışmalardan dolayı Kadın Kolları İl Başkanı Gönül Öztin’e plaket verdi.
AK Parti Kilis İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Öztin, plaketi kadın kolları yönetim kurulu ve üyeleri adına aldığını ifade ederek, “ İl Başkanımız İzzet Toprak ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. AK Parti olarak biz bir ekibiz, Ramazan ayı içerisinde her gün yönetim kurulu üyelerimiz ile günde 3-4 iftar programına katıldık. Ev ziyaretlerinde bulunduk. Gıda paketleri dağıtarak, dar gelirli hemşehrilerimizin yanında olduk. Bunu yaparken de ben kendi başıma değil, yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte yaptık. Ramazan ayı boyunca evlerini ve çocuklarını ikinci plana atarak parti çalışmalarına katılan tüm AK Parti’li kadınlara teşekkür ediyorum. Bu plaketi tüm arkadaşlarım adına alıyorum” dedi.
AK Parti Kilis İl Başkanı İzzet Toprak, Ramazan ayı boyunca çalışan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kilis’e gelişinde gayret ve çalışmalarından dolayı dava arkadaşlarına plaket takdim ettiklerini söyledi.
YORUM EKLE