Kitso Heyeti, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu Ziyaret Etti

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası (KİTSO) Başkanı Mehmet Erdal Öndeş, başkanlığındaki heyet Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.KİTSO Başkanı Mehmet Erdal Öndeş beraberinde Meclis Başkanı...

Kitso Heyeti, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu Ziyaret Etti
banner230
Kilis Ticaret ve Sanayi Odası (KİTSO) Başkanı Mehmet Erdal Öndeş, başkanlığındaki heyet Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.
KİTSO Başkanı Mehmet Erdal Öndeş beraberinde Meclis Başkanı Mehmet Özçiloğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Nedim Özçelebi, Yusuf Bozkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri M. Erkan Baysal, Ahmet Günay ve Genel Sekreter M. Murat Sakar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’ nu ziyaret etti.
KİTSO Başkanı Mehmet Erdal Öndeş tarafından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ na Kilis hakkında genel bilgiler verilirdi. Ayrıca inşaatları devam eden Kilis Kültür ve Kongre Merkezi ve mevcut oda hizmet binası 3.-4. ve Teras kat inşaatı ile ilgili detaylı bilgiler verildi. Karşılıklı görüş alış verişinde bulunulan toplantıdan memnuniyetini dile getiren Hisarcıklıoğlu misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
YORUM EKLE