Başkan Kara Ali Fakı Deresi’nde yapılan çalışmaları inceledi

Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, DSİ Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu ve beraberindeki heyet ile Ali Fakı Deresinde incelemelerde bulundu.Yıllardır Kilis’in önemli sorunlarından biri olan Ali Fakı Deresi’nin ıslah çalışmalarının DSİ...

KİLİS 26.07.2016, 15:17
Başkan Kara Ali Fakı Deresi’nde yapılan çalışmaları inceledi
banner230
Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, DSİ Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu ve beraberindeki heyet ile Ali Fakı Deresinde incelemelerde bulundu.
Yıllardır Kilis’in önemli sorunlarından biri olan Ali Fakı Deresi’nin ıslah çalışmalarının DSİ tarafından yoğun bir şekilde sürdürüldüğünü söyleyen Başkan Kara, “Kilis il merkezinde bulunan Ali Fakı Deresinde, 3 bin 200 metre kuşaklama kanalı işi,tüm hızıyla devam ediyor. Sel suları, bu kuşaklama kanalı ile önlenecek” dedi. Kara, Kilis Merkezde Adliyenin yanından geçen kanalda da ıslah çalışması yapılarak, yağmurlama hattına gelen kanalizasyon sularının önleneceğini ifade ederek, “ DSİ’ye bu güzel çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Başkan Hasan Kara’ya DSİ K.Maraş Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu, DSİ Gaziantep Şube Müdürü Şefik Öztürk, DSİ 20. Bölge Müdürlüğü Yeraltı Suları Şube Müdürü Mehmet Kuruçay, Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Eryılmaz ve Su İşleri Müdürü Begüm Bostancı eşlik ederek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 18 Kasım 2019
İmsak 05:54
Güneş 07:20
Öğle 12:31
İkindi 15:10
Akşam 17:33
Yatsı 18:53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@