SP’den Şerbetli Seçim Çalışması

Saadet Partisi (SP) Kayseri İl Başkanlığı tarafından seçim çalışmasında, vatandaşlara şerbet ikram edilerek seçim beyannamesi hakkında bilgiler verdi.Kent meydanında düzenlenen etkinlikte, stant açan parti üyeleri vatandaşlara şerbet...

SP’den Şerbetli Seçim Çalışması
banner230
Saadet Partisi (SP) Kayseri İl Başkanlığı tarafından seçim çalışmasında, vatandaşlara şerbet ikram edilerek seçim beyannamesi hakkında bilgiler verdi.
Kent meydanında düzenlenen etkinlikte, stant açan parti üyeleri vatandaşlara şerbet dağıttı ve partilerinin seçim beyannamesi hakkında vatandaşlara bilgiler verdi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği çalışma hakkında bilgiler veren SP Kayseri İl Karargah Başkanı Abdullah Öztürk, "Şuan ülkenin içinde bulunmuş olduğu sıkıntılardan kurtulması adına bugün burada yapmış olduğumuz organizasyonumuz ile vatandaşlarımızın kaçan ağız tadını tekrardan yerine gelmesini istedik. Önümüzdeki seçimlerin ülkemiz için hayır olması adına yaptığımız organizasyondur. İnşallah bu vesileyle ülkemizin ağzının tadı tekrardan eskisi gibi yeniden ağız tadıyla ülke refah içerisine kavuşmuş olur umudunda ve duasında da bulunmak istiyoruz" dedi.
Öztürk, "Burada 9 gün boyunca sürecek olan bu çalışmamız ortalama bin kişi üzerinden devam edecek bu çalışmamızla birlikte aynı zamanda burada seçim beyannamemiz ile alakalı arkadaşlarımız çeşitli çalışmalarını yürütecekler. Vatandaşın genel manada her zaman partimize bir teveccühü olmuştur. Bu teveccüh de aynı şekilde devam ediyor. Vatandaştan biz şuana kadar hiçbir tepki görmedik. Bundan sonra da bir tepki görmeyeceğimizi biliyoruz. Bu ülkeye hizmet etmiş olan davanın üyeleriyiz" ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE