Ahmet Yelis’in Acı Günü

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve BBP Kastamonu Milletvekili Adayı Ahmet Yelis’in akrabası Hatice Dere, hayatını kaybetti.Ahmet Yelis, iki gündür yoğun bakımda tutulan ve bugün hayatını kaybeden Hatice Dere’nin cenazesine...

Ahmet Yelis’in Acı Günü
banner230
Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve BBP Kastamonu Milletvekili Adayı Ahmet Yelis’in akrabası Hatice Dere, hayatını kaybetti.
Ahmet Yelis, iki gündür yoğun bakımda tutulan ve bugün hayatını kaybeden Hatice Dere’nin cenazesine katıldı. Bozzurt ilçesine bağlı İlişi köyünde kılınan cenaze namazının ardından Hatice Dere, aile kabristanlığına defnedildi. Bozkurt’a cenaze katılmak için Kastamonu’dan yola çıktığını ve Bozkurt-İnebolu-Küre-Seydiler karayolunu kullandığını ifade eden Ahmet Yelis, “Bu yolun, bu haliyle özellikle İnebolu-Küre arasının normal araç trafiğini bile karşılamıyor. Viraj ve rampalarıyla yük taşımacılığına müsait değil. Bu sebeple İnebolu Limanı büyütülme ihalesi yapılacak ve tüm çevre illerin yükünü taşımaya talip olacaksak, İnebolu yolu ihalesi ile İnebolu Liman ihalesinin eş zamanlı yapılması uygun olacaktır. Kastamonu’ya Otomobil Fabrikası kurulması teklifinden önce alt yapı hizmetlerinin yapılması gibi ayağı yere basan projeleri seslendirelim. Boş hayaller peşinde koşmayalım” dedi.
YORUM EKLE