Uzun, yama çalışmalarını inceledi

Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Karabük'ün Eflani İlçesinde Gerçekleştirilen Asfalt Yama Çalişmalarini İnceledi

Karabük 26.07.2016, 15:09
Uzun, yama çalışmalarını inceledi
banner230
Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Eflani ilçesinde devam eden asfalt yama çalışmalarını yerinde inceledi.
Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun beraberinde İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Koç, Yol Şefi Rafet Çelik ile birlikte Karabük’ün Eflani ilçesi Avşar- Müftüler grup yolunda devam eden asfalt yama çalışmalarını yerinde incelerken açıklamalarda bulunan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uzun, ilçelerdeki asfalt çalışmaların yanı sıra bozuk olan asfaltlarda yama çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uzun, “Vatandaşlarımızın köylerine daha rahat ulaşabilmesi için köy yollarındaki asfalt çalışmalarımız ve geçtiğimiz yıllarda yapılan ve asfaltlarında meydana gelen bozumlara da tamirat çalışmalarımız devam etmektedir. Bende zaman zaman ekiplerimizin yanına giderek çalışmaları yerinde inceliyor, ekiplerimizi kontrol ediyorum. Kontrollerin sık sık yapılması ekipteki arkadaşları daha çok motive ediyor. Yapılan işlerde her hangi bir noksanlık olup olmadığını çalışan personelin çalışma esnasında her hangi bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığını yerinde görerek çalışmaların sorunsuz olarak yürümesini takip ediyorum. Bu çalışmalarımızı bir program dahilinde tüm ilçelerimizde devam edeceğiz. Her geçen yıl köy yollarımızın standartlarını yükselterek vatandaşlarımızın köylerine ulaşımlarını kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşlarımızın yol çalışması yapılan yerlerde personelimiz uyarılana ve işaret levhalarına uymalarını rica ediyorum” dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 11 Aralık 2019
İmsak 06:14
Güneş 07:42
Öğle 12:39
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@