Kıbrıs gazisi, törenle toprağa verildi

Karabük’te evinde geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Kıbrıs gazisi 63 yaşındaki İbrahim Atağ’ın cenazesi, askeri törenle toprağa verildi.Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları’ndan emekli olan 2...

Kıbrıs gazisi, törenle toprağa verildi
banner230
Karabük’te evinde geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Kıbrıs gazisi 63 yaşındaki İbrahim Atağ’ın cenazesi, askeri törenle toprağa verildi.
Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları’ndan emekli olan 2 çocuk babası İbrahim Atağ, sabaha karşı evinde kalp krizi geçirdi. Yakınları tarafından Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Atağ, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İbrahim Atağ için Şirinevler Camii’nde askeri tören düzenlendi. Cenaze törenine Karabük Vali Yardımcısı Abdullah Acar, İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Safranbolu 125. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanı Kurmay Albay Sedat Arıcan, gaziler ve vatandaşlar katıldı. Kıbrıs gazisi Atağ, ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Beşbinevler Mahallesi mezarlığında toprağa verildi.
YORUM EKLE