MHP’li Kılıç’tan Birlik Çağrısı

MHP İzmir Milletvekili Adayı Senem Kılıç, tüm vatandaşları MHP saflarında örgütlenerek MHP’yi iktidara taşımaya çağırdı.MHP İzmir Milletvekili Adayı Senem Kılıç, milletin ağır ekonomik kriz karşısında belinin büküldüğünü...

MHP’li Kılıç’tan Birlik Çağrısı
banner230
MHP İzmir Milletvekili Adayı Senem Kılıç, tüm vatandaşları MHP saflarında örgütlenerek MHP’yi iktidara taşımaya çağırdı.
MHP İzmir Milletvekili Adayı Senem Kılıç, milletin ağır ekonomik kriz karşısında belinin büküldüğünü ve terör ile toplumsal şiddet olayları nedeniyle psikolojik olarak sıkıntı içinde olduğunu belirtti. Kılıç, toplumun her kesimini teröre, yolsuzluğa ve sosyal adaletsizliğe karşı MHP saflarında kenetlenmeye davet etti. "Bir olursak yenemeyeceğimiz hiçbir zorluk yok” diye konuşan MHP’li Kılıç, "Özellikle İzmirli kadınlarımıza sesleniyorum. Biz İzmirli kadınlar olarak büyük bir gücüz. Hainlerin askerlerimizi, polislerimizi, çocuklarımızı şehit ettiği bu günlerde hepimizin daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Bir an önce bu kirli oyuna bir dur demeliyiz. Bizim MHP olarak en kısa sürede bu kirli oyunu bozacak gücümüz vardır" diye konuştu.
Önümüzde genel seçimlerin MHP’nin iktidara yürüyüş seçimi olduğuna belirten Senem Kılıç, "Güçlü MHP, terörün bittiği, çocuklarımızın şehit gelmediği, gençlerimizin işsiz kalmadığı, analarımızın babalarımızın daha rahat daha huzurlu kafasını yastığa koyabildiği güçlü bir Türkiye demektir. O yüzden tekrar özellikle İzmirli kadınlarımızı güçlerinin farkına vararak MHP etrafında kenetlenmeye çağırıyorum" dedi.
Ülkedeki ekonominin kötü gidişatına da dikkat çeken Kılıç sözlerine şöyle devam etti:
"Bir zamanların üreten ferah İzmir’i tüm Türkiye’de olduğu gibi çok uzaklarda kaldı. İnsanlarımız üretmesine rağmen emeğinin karşılığını alamıyor. Bu kader değil. Hak ettiğimiz sonuçsa hiç değil. Biz İzmirliler olarak çalışıyor, üretiyor ve emeğimizin hakkını istiyoruz. Çiftçimiz borç batağı içinde. Sanayicimize destek yok. Bizim bunu değiştirmemiz şart. Biz eğer yoksulluğu yenersek insan onurunun önündeki tüm engelleri de yeneriz. Kadınlarımızın, gençlerimizin, erkeklerimizin önündeki sorunları yeneriz. Yeter ki inanalım."
YORUM EKLE