İzmir emniyeti bayramlaştı

İzmir Valisi Erol Ayyıldız ile İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü personelinin Ramazan Bayramını kutladı.Ramazan Bayramı dolayısıyla Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde bayramlaşma töreni...

İzmir emniyeti bayramlaştı
banner230
İzmir Valisi Erol Ayyıldız ile İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü personelinin Ramazan Bayramını kutladı.
Ramazan Bayramı dolayısıyla Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde bayramlaşma töreni düzelendi. Törene; İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Şehit Polis Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Emekli Emniyet Müdürleri Derneği, Polis Emekliler Derneği, İzmir Güvenlik Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği başkanları, il emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve İzmir İl Emniyet Müdürlüğü’ünde görevli personel katıldı.
Törende konuşan İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, “Teşkilat olarak büyük bir aileyiz ve böylesine güzel bir günde bir araya geldik. Tüm personelin Ramazan Bayramını kutlarım” dedi.
YORUM EKLE