AK Partili Tansu Kaya Dur Durak Bilmiyor

İzmir’in Her Gün Farklı İlçelerinde Vatandaşlarla Bir Araya Gelerek 1 Kasım Genel Seçim Çalişmalarini Sürdüren Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Tansu Kaya, Seçmenlerin Yanı Sıra Esnaf, Sivil Toplum Temsilcileri Ve Kanaat Önderleriyle De Görüşüp Partisinin Projelerini Anlatıyor.

AK Partili Tansu Kaya Dur Durak Bilmiyor
banner230
İzmir’in her gün farklı ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek 1 Kasım genel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Tansu Kaya, seçmenlerin yanı sıra esnaf, sivil toplum temsilcileri ve kanaat önderleriyle de görüşüp partisinin projelerini anlatıyor.
AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Tansu Kaya, seçim çalışmalarını dur durak bilmeden devam ettiriyor. Bergama ilçesinde temaslarda bulunan Tansu Kaya, vatandaşlarla bir araya gelerek partisi için oy istedi. AK Partili Kaya’ya büyük ilgi gösteren vatandaşlar, seçimler için AK Parti’ye destek sözü verdi.
İzmir Milletvekili adayı Tansu Kaya, Türkiye’de yediden yetmişe toplumun tamamını kucaklayan yegane partinin AK Parti olduğunu söyledi. AK Parti’nin bölgesel bir parti olmadığını belirten Kaya, "AK Parti, Şeyh Edebali’nin ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın’ sözünü kendine şiar edinmiş bir partidir” dedi
Devlette, dolayısıyla bir ülkede devamlılığın esas olduğunu vurgulayan Kaya, "Türkiye’nin hemen her alanda istikrarını sürdürebilecek nitelikte olan tek parti AK Parti’dir. 13 yıldır AK Parti’yi acımasızca eleştirenlere halk 7 Haziran da iktidar olma şansını da vermiştir. Ancak, bunlar istemezükçü zihniyetin temsilcileridir. Ne kadar ilginçtir ki halkın kendilerine verdiği koalisyon şansını ellerinin tersiyle itmişlerdir. Ülke yönetmek kendilerinin belirlediği delegeler ile genel başkanı oldukları siyasi partileri yönetmeye benzemez. Ülke yönetmek sorumluluk ister. Hiç kimsenin kişisel ve siyasi kaprisleriyle ülkemizin yükselişini engellemeye hakkı yoktur. Kaldı ki burada bir vebal söz konusudur. Bu vebal, 7 Haziran sonrasında Türkiye’nin 13 yıldır her geçen gün biraz daha artarak devam eden yükselişine set çekmeye ve ülkemizin merkezi yönetimini adeta kilitlemeye çalışanların omuzlarındadır. Bu konuda vebal taşıyanlar hesabını sandıkta verecektir. Her şeye ‘hayır’ demeyi siyaset sananlar, uzlaşı siyasetinden yoksunlar ve kendi siyasi çıkarlarını ülkemizin çıkarlarının önünde tutanlar 1 Kasım da hezimete uğrayacaktır” dedi.
YORUM EKLE