Hayvan Barınma Noktaları Düzenli Olarak Dezenfekte Ediliyor

Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı veterinerlik birimi personeli, Eyüp Belediyesi tarafından oluşturulan beslenme ve barınma noktalarında 15 günlük periyotlarla düzenli olarak dezenfekte çalışması yapıyor.Eyüp Belediyesi’nin sokak...

Hayvan Barınma Noktaları Düzenli Olarak Dezenfekte Ediliyor
banner230
Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı veterinerlik birimi personeli, Eyüp Belediyesi tarafından oluşturulan beslenme ve barınma noktalarında 15 günlük periyotlarla düzenli olarak dezenfekte çalışması yapıyor.
Eyüp Belediyesi’nin sokak hayvanlarının ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları aralıksız sürüyor. Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı veterinerlik birimi personeli yine Eyüp Belediyesi tarafından oluşturulan beslenme ve barınma noktalarında 15 günlük periyotlarla düzenli olarak dezenfekte çalışmaları yapıyor.
Kemerburgaz ve Göktürk bölgesinde beslenme ve barınma noktalarında sokak hayvanlarının düzenli olarak bakımının yapılması, su ve mama ihtiyaçlarının giderilmesi dışında iki haftalık periyotlarla hayvanları hastalıklardan korumak, kulübelerini ve çevreyi dezenfekte etmek amacı ile hayvan ve insan sağlığına zararsız maddelerle ilaçlama yapılıyor. Akşam vakitlerinde ise uçkuna (sivrisinek) karşı ilaçlama yapılarak bölge her yönden dezenfekte edilmiş oluyor.
YORUM EKLE