Canlar bir yürekler tek oldu

Darbe Girişiminin 4’üncü Gününde Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt İlçe Emniyet Müdürü Muharrem Yazgan, Esenyurt Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Necati Taşkın, Esenyurt’ta Bulunan Cem Evleri Yöneticileri, Stk Temsilcileri Ve Esenyurt İl Dernekleri Birliği Yönetimi Bir Araya Geldi.

İSTANBUL 18.07.2016, 17:58
Canlar bir yürekler tek oldu
banner230
15 Temmuz 2016 günü yapılan darbe girişimi sonrası Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Esenyurt’ta da binlerce vatandaş tepkisini göstermek için meydanlara akın etti.
Darbe girişiminin 4’üncü gününde Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt İlçe Emniyet Müdürü Muharrem Yazgan, Esenyurt Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Necati Taşkın, Esenyurt’ta bulunan Cem Evleri yöneticileri, STK temsilcileri ve Esenyurt İl Dernekleri Birliği yönetimi bir araya geldi.
Esenyurt Kaymakamlık makamında gerçekleşen toplantıda; 15 Temmuz günü yaşanan darbe girişimine karşı ortak tavır sergilendi ve ilçede bulunan vatandaşların darbe girişimine karşı tek yürek olduğu konuşuldu.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@