Başkan Demircan, Şişlililerle Buluştu

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Ataşehir’den sonra Şişli’de de esnaf ziyaretinde bulundu. Demircan, Şişli’de mahalleleri gezdi, vatandaşla buluştu, dert dinledi, mahalle esnafına hayırlı kazançlar diledi.Beyoğlu Belediye...

Başkan Demircan, Şişlililerle Buluştu
banner230
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Ataşehir’den sonra Şişli’de de esnaf ziyaretinde bulundu. Demircan, Şişli’de mahalleleri gezdi, vatandaşla buluştu, dert dinledi, mahalle esnafına hayırlı kazançlar diledi.
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Ataşehir’den sonra Şişli’de de esnaf ziyareti yaptı. Demircan, erken saatlerde geldiği Şişli’de ilk önce AK Parti Şişli teşkilatını ziyaret etti. Şişli ilçe başkanı Ömer Fuat Günday ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet ettikten sonra Sefa meydanından Kurtuluş’a kadar olan sokakları gezerek vatandaşla buluştu, dert dinledi, mahalle esnafına hayırlı kazançlar diledi.
EMEKLİ DİNLENME MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ
Şişli’de de büyük bir sevgiyle karşılaşan Başkan Demircan, sokakta karşılaştığı vatandaşlar ile sohbet ederek esnaf ziyaretini sürdürdü. ‘Sabri Artman Vakfı Emekliler Dinlenme Eğitim ve Kültür Merkezi’nde yaşlı vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Demircan, burada Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile de bir telefon görüşmesi yaptı.
AMATÖR SPOR KULÜP BAŞKANLARIYLA BULUŞTU
Şişli Öğretmen Evi’nde düzenlenen Amatör Spor Kulüp Başkanlarıyla yapılan toplantıya katılan Başkan Demircan, burada yaptığı konuşmada, her zaman amatör spor kulüplerinin yanında olduklarını ifade ederek, Şişli’deki tüm Amatör Spor Kulüp başkanlarını bir hafta Kefken Çevre ve Yaz Kampında ağırlama sözü verdi.
YORUM EKLE