Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 'İş’e Devam Desteği' başvurularında KGF desteği ve kredi limitlerinin artırıldığını açıkladı.

Başkan Salaş yaptığı açıklamada şunları ifade etti; “Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında, kamu bankalarımız ve katılım finans kuruluşlarımız da harekete geçti. Tüm sektörlerimiz ve firmalarımızın tamamı için yıllık cirolarına göre 'İş’e Devam Desteği' 26 Mart 2020 tarihi itibariyle Kamu bankaları tarafından başvurular alınmaya başlamıştı.

Bu süreçte Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıkıoğlu’nun girişimleri sonucunda . Oda ve Borsalarımızın kurucu ortağı olduğu KGF kefaleti 100 milyar liraya, Kredi limiti 125 milyar liraya yükseltilerek "İŞ'E DEVAM KREDİ DESTEĞİ" kredi başvuruları kamu bankaları tarafından alınmaya devam edecektir.

Gözden kaçırmayın

Sanayi Bölgesindeki Yeşil Alanlarda Bakım ve Temizlik Çalışmaları Başladı Sanayi Bölgesindeki Yeşil Alanlarda Bakım ve Temizlik Çalışmaları Başladı