NEVŞEHİR(MHA) Ayni ve nakdi yardımlarında bu yıl Korona virüs salgını nedeniyle en fazla yerli ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı hedefleyen ve bu yönde çalışmalarını sürdüren İHH Nevşehir İl Temsilciliği gıda kolisi, hijyen seti, alışveriş çeki ve nakit para yardımlarını titiz bir çalışmanın ardından belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

İHH’nın bu yıl yurt genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de hayırseverlerin ve genel merkezin gönderdiği yardımları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ettiğini vurgulayan İl Temsilcisi Baki Öncel, “Ramazan ayı öncesinde başlattığımız ve halen devam eden gıda kolisi, alışveriş çeki, hijyen seti ve nakit para yardımlarımızı ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırmayı sürdürüyoruz. Bu yıl özellikle Korona virüs tedbirleri kapsamında işinden olan, işleri aksayan vatandaşlarımıza öncelik vermeye gayret ediyoruz” diye konuştu.

KAPADOKYA BALON VE KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ 5-13 AĞUSTOS’TA NEVŞEHİR’DE… KAPADOKYA BALON VE KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ 5-13 AĞUSTOS’TA NEVŞEHİR’DE…