Iğdır Valisi Alpman, nöbet tutan asker ve polisle bayramlaştı

Iğdır Valisi Ahmet Turgay Alpman ve İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, il giriş ve çıkışlarında uygulama noktalarında görev yapan asker ve polislerle bayramlaştı.Yoldan geçen araçları durduran Vali Alpman ve müdür Babal, vatandaşlarla...

Iğdır Valisi Alpman, nöbet tutan asker ve polisle bayramlaştı
banner230
Iğdır Valisi Ahmet Turgay Alpman ve İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, il giriş ve çıkışlarında uygulama noktalarında görev yapan asker ve polislerle bayramlaştı.
Yoldan geçen araçları durduran Vali Alpman ve müdür Babal, vatandaşlarla bayramlaşarak çikolata ikram etti. Yağmurlu havada gerçekleşen bayramlaşmada vatandaşlar gördükleri manzara karşısında mutlu olduklarını ifade etti. Araçlarda bulunan çocuklara bebek hediye eden Emniyet Müdürü Yüksel Babal, sürücülere ise trafik kurallarına uymalarını ve ’emniyet kemerlerinizi takın’ uyarısında bulundu. Güvenlik güçlerinin milletin huzuru için görev başında olduğunu belirten Vali Ahmet Turgay Alpman, "Güvenlik noktalarında nöbet tutan asker ve polisimizi ziyaret ederek bayramlarını kutladık. Halkımızın huzuru için bayram seyran demeden nöbet tutuyorsunuz. Emniyet ve asayişin sağlanması için buradasınız, sizlere teşekkür ederim. Halkımızın aileleri ile birlikte huzurlu bayram geçirmesini sağlıyorsunuz. Seyahat eden vatandaşlarımıza hayırlı bayramlar, iyi yolculuklar diledik.Onlara bayram tatlısı ikram ettik” dedi.
Emniyet Müdür Babal Vali Alpman’a, "Bu bayram gününde bizi yalnız bırakmadığınız ve verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz. Bizleri onurlandırdınız" dedi.
YORUM EKLE