Iğdır Üniversitesi’nin Yabancı Uyruklu Öğrencisi Mezun Odu

Iğdır Üniversitesi’nde yabancı öğrenci statüsünde Türkçe eğitimi alan Habeşistanlı (Etiyopya) öğrenci Ahmed Mohammed AhmedI ğdır Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Dış Ticaret bölümünden mezun olarak diplomasını almaya hak kazandı.Habeşistanlı...

Iğdır Üniversitesi’nin Yabancı Uyruklu Öğrencisi Mezun Odu
banner230
Iğdır Üniversitesi’nde yabancı öğrenci statüsünde Türkçe eğitimi alan Habeşistanlı (Etiyopya) öğrenci Ahmed Mohammed AhmedI ğdır Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Dış Ticaret bölümünden mezun olarak diplomasını almaya hak kazandı.
Habeşistanlı (Etiyopya) Ahmed Mohammed Ahmed’e diplomasını Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz verdi. Rektör Yılmaz; “Sayıları her geçen yıl artan, farklı ülkelerden gelen yabancı uyruklu öğrencilerimiz var. Bu öğrencilerimize Iğdır Üniversitesi olarak elimizden gelen her imkanı sunmaya çalışıyoruz. Bu yıl mezun olan öğrencimiz Ahmed Mohammed Ahmed’in göstermiş oldu başarısından ötürü tebrik eder başarılarını devamını dilerim” dedi.
Iğdır Üniversitesi’nden mezun olan yabancı uyruklu öğrenci Mohammed Ahmed,“Başta Rektör Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz’a ve tüm Iğdır Üniversite çalışanlarına bana göstermiş oldukları ilgi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim” dedi.
YORUM EKLE