Hayırsever İş Adamı İzzet Koyuncı’dan Örnek Davranış

Koyuncı Grup Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Koyuncı Dayanışma ve Eğitim Vakfı Kurucusu hayırsever iş adamı İzzet Koyuncı, Iğdır’ın Tuzluca İlçe Müftülüğü ve Din Görevlileri iş birliliği ile ihtiyaç sahiplerine 50 bin TL değerindeki...

Hayırsever İş Adamı İzzet Koyuncı’dan Örnek Davranış
banner230
Koyuncı Grup Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Koyuncı Dayanışma ve Eğitim Vakfı Kurucusu hayırsever iş adamı İzzet Koyuncı, Iğdır’ın Tuzluca İlçe Müftülüğü ve Din Görevlileri iş birliliği ile ihtiyaç sahiplerine 50 bin TL değerindeki yardım kartlarını dağıttı.
Koyuncı Grup Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Koyuncı Dayanışma ve Eğitim Vakfı Kurucusu hayırsever iş adamı İzzet Koyuncı, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yardım etmeyi gelenek haline getirdi.
"Vakit İyilik Vakti Bu Ramazan ve Her Zaman" ilkesini hayatına prensip edinen hayırsever iş adamı İzzet Koyuncı, Tuzluca İlçe Müftülüğü ve Din Görevlileri iş birliliği ile İhtiyaç sahiplerine 50 bin TL değerindeki yardım kartlarını dağıttı. İnsanları çok sevdiğini belirterek kendisinin ihtiyaç sahipleri için var olduğunu en büyük amacının daima ihtiyaç sahiplerinin yanında bulunmak olduğunu belirten Koyuncı, bundan sonraki hayatında da Allah ömür verdikçe hep ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya çalışacağını sözledi.
YORUM EKLE