Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Kasım 2020 Son Bölüm İzle. Rekor bağış: 3 Milyon 12 Bin Lira

İzmir'e canlı bağlanıldı. Atv muhabiri Özlem Aktay, Kızılay Genel Müdür Yardımcısı Gazi Alataş ile. Kendisi Müge Anlı'ya teşekkür etti. Depremzedelere üç öğün yemek verildiği söylendi.

Gündem 02.11.2020, 15:20 02.11.2020, 15:20
Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Kasım 2020 Son Bölüm İzle. Rekor bağış: 3 Milyon 12 Bin Lira
banner230

Müge Anlı İle Tatlı Sert

İzmir'e canlı bağlanıldı. Atv muhabiri Özlem Aktay, Kızılay Genel Müdür Yardımcısı Gazi Alataş ile. Kendisi Müge Anlı'ya teşekkür etti. Depremzedelere üç öğün yemek verildiği söylendi. Kahvaltı ikramından görüntüler gösterildi. Orada kahvaltı eden depremzedelerden biri kendisinin de bağış yaptığından bahsetti. Elinden gelen yardımı yapacağını söyledi. Balkan göçmeni olduğundan bahseden Emine Hanım, on lirayla ne zengin ne de fakir olunacağından ama birleşirsek çok büyük sonuçlarının olacağını anlattı. Toplanan bağışın 2 Milyon 737 bin lira olduğu söylendi. Dayı Bünyamin Bey stüdyoda. Çiftin çocukları stüdyoda. Anne babalarının başına her ne geldiyse onları iyi tanıyan biri olduğunu düşündüklerini söyledi. Ağacın altına zehir koyduğunu reddeden Bünyamin Bey, kendisinin ceviz ağacına onların zarar verdiğini söyledi. Anne ve babasının elmaları, fasulyeleri pazarda sattığını söyleyen kızı, ne zaman bir şey dikilse hep ağaçların zehirlendiğini söyledi. Zeynep Teyze'nin hesabına 65.000 TL geçirildiği söylendi. Tapunun da üstüne geçirileceği söylendi. Zeynep teyze, "Tapularımı almadan bir yere gitmem" dedi. SMS bağışlarının 3 Milyon 12 Bin lirayı bulduğu söylendi. Bunun üç mobil tır anlamına geldiği söylendi.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

TIKLA İZLE

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@