Kuzey Yıldızı İlk Aşk 37. Bölüm izle tek parça Full İzle. Kuzey Yıldızı 45. Bölüm Fragmanı yayınladı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 37. Bölümü bu akşam! Kuzey ve Yıldız'ın bir arada olduğu romantik anların izleyenleri gülümsettiği tanıtımda Yaşar'ın hafızasını kaybedip sadece Kuzey ve Yıldız'ı hatırlaması dikkat çekiyor. Kuzey ve Sefer, gizli düşmanın kim

Gündem 25.10.2020, 00:27 07.11.2020, 22:21
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 37. Bölüm izle tek parça Full İzle. Kuzey Yıldızı 45. Bölüm Fragmanı yayınladı
banner230

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 37. Bölümü bu akşam Show TV'de! Kuzey ve Yıldız'ın bir arada olduğu romantik anların izleyenleri gülümsettiği tanıtımda Yaşar'ın hafızasını kaybedip sadece Kuzey ve Yıldız'ı hatırlaması dikkat çekiyor. Kuzey ve Sefer, gizli düşmanın kim olduğunu öğrenmeye çalışırken Yıldız, Kuzey'i öperek uzun süredir beklenen kavuşmayı gerçekleştirecek mi merakla bekleniyor.

24 EKİM 2020 SAAT 20.00 DA YAYINLACAK YENİ BÖLÜMÜ;

TEKRARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kuzey Yıldızı 38. Bölüm Fragmanı yayınladı

TIKLA İZLE

Bulut, attığı her adımda Kuzeyle Yıldız’ı biraz daha yaklaştırdığını fark etmiştir. olacaktır. Bulut, attığı her adımda Kuzeyle Yıldız’ı biraz daha yaklaştırdığını fark etmiştir. Yıldız, hem yakınları için korkmakta, hem de Kuzey’in ilgisinden mutlu olmaktadır.

Ama aralarındaki o büyük engel… O her şeyi mahvetmektedir. Kuzey’in duruşması gelip çatmış, Kuzey Yıldız’ı aşkı, özgürce kanatlanmak için duruşmadan çıkacak kararı beklemektedir. Şans, bu kez talihsiz aşıkların yüzüne gülecek midir?

Yorumlar (1)
medine 7 ay önce
güzelv dizi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@