Hekimoğlu 22. Bölüm Son Bölüm HD Tek Parça ve 23. Bölüm Fragmanı İzle

Hekimoğlu saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor? KANAL D yayın akışına göre Hekimoğlu'nun başlama saati 20.00 gözüküyor.

Gündem 21.10.2020, 00:56 27.10.2020, 13:52
Hekimoğlu 22. Bölüm Son Bölüm HD Tek Parça ve 23. Bölüm Fragmanı İzle

Hekimoğlu saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor? KANAL D yayın akışına göre Hekimoğlu'nun başlama saati 20.00 gözüküyor. İlk bir saat önceki bölümünün gösterildiği dizinin yeni bölümü saat 21.00 itibari ile başlayıp, 23:50- 00:05 arasında bitiyor.

Hekimoğlu'nun 22. Bölümünde neler olacak?

Hekimoğlu ve Selin arasındaki sonu gelmeyen çekişmelerin dozu giderek yükselir. Öyle ki Hekimoğlu İpek’ten, Selin’i kovmasını isteyecek kadar ileri gider. İpek onun bu talebini ciddiye almasa da Hekimoğlu boş durmayacaktır. Selin’in özel hayatına dair bilgi edinmek için yapmadığını bırakmaz. Bu sürece Selin’in kocası Metin de dahil olunca işler iyice kızışır.

Diğer yandan dünyaca ünlü bir bisikletçi yarış esnasında fenalaşarak hastaneye getirilir. Doping aldığını inkar etmeyen sporcu giderek kötüleşince Hekimoğlu onu bu hale düşüren asıl sebebin peşine düşer. Bu arada doping konusunun basına sızması, an meselesidir. Bütün dünyada tanınan sporcu, kariyerini kötü bir sonla noktalamanın eşiğine gelir.

Hekimoğlu ile Selin’in arasında neler olacak?  Hekimoğlu Selin’in özel hayatına dair bilgi edinebilecek mi?  Hekimoğlu vakayı çözüp, sporcuyu kurtarabilecek mi?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de...

TEKRARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
Yaşasın hezer bay 8 ay önce
Eškya dizisine aşkım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@