Çukur 105. Bölüm (30 Kasım) HD Tek Parça Full İzle - Son Bölüm

Çukur son bölümüyle bu akşam saat 20.00 da izleyicisiyle buluşacak. Peki, Çukur 105. Bölümde neler olacak? İşte, Çukur 105. Bölüm hakkında merak edilen tüm detaylar.

Gündem 01.12.2020, 16:14 19.01.2021, 08:23
Çukur 105. Bölüm (30 Kasım) HD Tek Parça Full İzle - Son Bölüm

Çukur'un 105. Bölümünde neler olacak?

Cumali’yi büyük bir çıkmaza sokan Çağatay, Cengiz ve Ogeday’a büyük bir darbe indirmek üzereyken Yamaç’ın oyununa gelecek.

Yamaç ve Cumali İdris’in ölümü üzerine ilk defa gerçek bir yüzleşme yaşayacak. Yamaç, Cumali’nin Çağatay’a kaptırdığı tapuları öğrendiğinde harekete geçip sürpriz bir isimle iş birliği yapacak. Büyük bir kararın eşiğinde olan Selim, tüm dengeleri değiştirecek bir yola girmek üzereyken herkesi şok edecek bir sürprizle karşılaşacak.

Çukur yeni bölümüyle Pazartesi akşamı 20.00'de Show TV'de!

BÖLÜM TEKRARLARI İZLE

Çukur'un 104. Bölümünde neler oldu?

Yamaç’ın eve dönüşüyle duygusal anlar yaşanırken, içlerinden birinin sonunun giderek yaklaştığını kimse fark etmeyecek.

Cengiz Erdenet’e büyük bir rest çeken Yamaç’ın bir sonraki hamlesi heyecanla beklenecek. Cengiz ve Çağatay Yamaç’ı yıldırmak için ellerinden geleni yaparken Yamaç’ın önceden kurduğu bir planla işler bekledikleri gibi gitmeyecek. Çağatay, Yamaç cephesinde kaybederken Cumali’ye karşı mücadelesinde elindeki büyük kozları kullanarak Çukur’a büyük bir tehdit savuracak. Yamaç’ın eve dönüşüyle duygusal anlar yaşanırken, içlerinden birinin sonunun giderek yaklaştığını kimse fark etmeyecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@