Arıza 12. son bölüm tam ve kesintisiz izle linki - Arıza son bölümün tamamı full HD tek parça yayınlandı (29 Kasım Pazar)

Arıza'nın 12. Bölümünde neler olacak? Ali Rıza, Şehmuz’un mallarını neden yaktığını konsorsiyumda açıklar. Fuat bu açıklamaya her ne kadar ikna olmuş görünse de işin aslı öyle değildir, Rıfkı’ya talimat verir ve Ali Rıza’yı araştırmasını ister.29 Kasım 2020

Gündem 30.11.2020, 00:20 14.12.2020, 00:20
Arıza 12. son bölüm tam ve kesintisiz izle linki - Arıza son bölümün tamamı full HD tek parça yayınlandı (29 Kasım Pazar)

Halide yeni polikliniğine Nihan’ın adını vererek herkesi çok mutlu eder. Burak konsorsiyuma rakip olacak yeni bir ortaklığın temellerini atar, ilk kurban olarak da kendilerine Ali Rıza’yı seçer. Hasan, Haşmet’ ten sürpriz bir şekilde Ali Rıza’nın gizli görevini öğrenir. Ali Rıza ise Haşmet’in karşısına dikilir ve Halide’yle birbirlerini sevdiklerini söyler.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arıza 11. Bölümünde Fuat, Ali Rıza'nın şerefine büyük bir gece tertip eder. Yeraltı dünyasının önemli isimleri bu gecede boy gösterir. Şehmuz'a gelen bir haber geceye gölge düşürür. Burak konsorsiyumun dışında kalınca kendisine yeni bir iş ortağı bulur. Halide ise yeni açacağı polikliniğin heyecanı içerisindedir, Haşmet ise bu durumdan memnun değildir. Ali Rıza yeni makamında ilk vazifesini üstlenir ama Burak'ın ve yeni ortağı Numan'ın kurbanı olur, Şehmuz'la karşı karşıya gelir.

12. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ...

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@