Akıncı 1. Bölüm Tek Parça Full HD İzle - ATV

Akıncı dizisi nerede çekiliyor? Akıncı dizisi kadrosu / oyuncuları, Akıncı dizisi yönetmeni, Akıncı dizisinin konusu nedir? Yeni yılın ilk dizisi Akıncı bu akşam 20.00'de atv'de.

Gündem 04.01.2021, 00:23 19.01.2021, 08:28
Akıncı 1. Bölüm Tek Parça Full HD İzle - ATV

Suç dünyasına karşı amansız bir mücadele yürüten Akıncı, terör örgütlerine İstanbul'da yapılacak silah teslimatını haber aldığında bu duruma müdahale etmek ister. Orhan, topladığı istihbaratla ona bu 'bıçak sırtı' operasyonda yardımcı olur. Üç yıldır Akıncı ile ilgili yaptığı haberlerle tanınan ve onun gerçek kimliğine ulaşmaya çalışan gazeteci Nergis Emiroğlu da hem haberin hem de Akıncı'nın peşindedir. Akıncı bir yandan silah teslimatını durdurmaya çalışırken bir yandan da ülkede birçok yasadışı faaliyetin arkasında olan örgütün Türkiye'deki bağlantılarının kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Akıncı'yı yakalamak ve adalete teslim etmek isteyen Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay'ın başında şimdi başka bir bela vardır: Ele avuca sığmayan, başına buyruk çalışmayı seven Komiser Cüneyt bizzat Akıncı dosyasında görev almak üzere İstanbul'a çağrılmıştır.

TIKLA TEKRARINI İZLE

Akıncı dizisi kadrosu / oyuncuları

Fragmanlarının yayınlandığı ilk günden veri fantastik kurgusu, aksiyon sahneleri ve oyuncu kadrosuyla tüm aksiyon severlerin kalbinin kazanan dizinin başrollerinde; Türkiye'nin en beğenilen oyuncularından Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi yer alıyor.

Ayrıca başarılı kadroda; Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhan Onat, Atakan Hoşgören, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi ünlü ve başarılı isimler yer alıyor.

Akıncı dizisi yönetmeni

atv ekranlarında 1 Ocak 2021 gününde yayına başlayacak olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Veli Çelik oturuyor. Dizinin yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp / NTC Medya üstleniyor.

Akıncı dizisinin konusu nedir?

Fragmanları yayınlanmaya başladığından beri Türk televizyonlarına farklı bir soluk getireceği belli olan Akıncı'nın konusu ise; şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesidir. Bol aksiyon sahnelerinin yanında hayatın içinden birçok konunun de işlendiği Akıncı'yı kaçırmayın!

Akıncı dizisi nerede çekiliyor?

İstanbul'un en sevilen bölgelerinden biri olan Kuzguncuk başta olmak üzere, İstanbul'un pek çok tarihi semtinde çekimleri devam eden Akıncı'nın aynı zamanda dizi-film sektöründe sık sık kullanılan platolarda da sahneleri yer alıyor.

1 Ocak 2021'den itibaren her Cuma 20:00'de atv'de…

Yorumlar (1)
Gamze 8 ay önce
Muhteşem

Gelişmelerden Haberdar Olun

@