banner271

Zeytin Dalı Harekatı'na destek

ANKARA (AA) - Türkiye Kamu-Sen Beypazarı Temsilciliği ve TÜRKAV Beypazarı Temsilciliği üyeleri, "Zeytin Dalı Harekatı"na destek olmak ve terörü lanetlemek amacıyla bir araya geldi.Atatürk Parkı'ndaki programda, harekatta ve terör...

Zeytin Dalı Harekatı'na destek
banner230

ANKARA (AA) - Türkiye Kamu-Sen Beypazarı Temsilciliği ve TÜRKAV Beypazarı Temsilciliği üyeleri, "Zeytin Dalı Harekatı"na destek olmak ve terörü lanetlemek amacıyla bir araya geldi.

Atatürk Parkı'ndaki programda, harekatta ve terör saldırılarında şehit olanlar için dualar okundu.

Daha sonra "Şehitler ölmez vatan bölünmez", "Hepimiz Mehmetiz PKK’ya yeteriz" sloganları atıldı.

Basın mensuplarına dağıtılan ortak basın bildirisinde ise yüzyıllardan bu yana doğunun kaynaklarına göz diken emperyalistlerin, Türkiye'yi hedef tahtasına koydukları belirtildi.

Bildiride, şu ifadelere yer verildi:

"Yakın coğrafyamızda olan bitenlere bu gözle baktığınızda, asıl hedefin Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milleti olduğunu görmek zor değildir. Bugün Mehmetçik cephede Türk milletinin kaderini yeniden yazmaktadır. Birkaç çapulcuyu maşa olarak kullanıp, Türk’e diz çöktüreceklerini sananlar bilsinler ki her bir askerimizin sinesinde 80 milyon yürek atıyor. Sanmasınlar ki Türk ordusu sadece silah altındaki askerlerden ibarettir."

Program, esnafa Türk bayrağı dağıtılmasıyla sona erdi.

YORUM EKLE