Yerel seçimlere doğru

KONYA (AA) - AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, ziyaret ettiği Derebucak ilçesinde Cumhur İttifakı'na destek istedi.Milletvekili Akyürek, ilçeye bağlı Gencek, Pınarbaşı, Göynek, Çamlık mahallelerini ziyaret etti. Akyürek, kendisine...

Yerel seçimlere doğru
banner230

KONYA (AA) - AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, ziyaret ettiği Derebucak ilçesinde Cumhur İttifakı'na destek istedi.

Milletvekili Akyürek, ilçeye bağlı Gencek, Pınarbaşı, Göynek, Çamlık mahallelerini ziyaret etti. Akyürek, kendisine eşlik eden Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı Ahmet Kısa ve partililerle birlikte ziyaret ettiği mahallelerde, vatandaşlarla ve esnafla buluştu.

Akyürek, ziyaretinde kahvehane ve çay bahçelerindeki vatandaşlarla sohbetinde yaptığı konuşmasında, Cumhur İttifakı'nın 15 Temmuz gecesi halkın darbeye karşı verdiği şanlı direnişin doğal sonucu olarak ortaya çıktığını belirtti.

Akyürek, Türkiye'nin artık kendi insansız hava araçlarını, helikopterlerini, toplarını yapar hale geldiğini, Suriye ve Kuzey Irak'ta gerçekleştirilen birçok operasyonda yerli silah sistemleri ve hassas güdümlü mühimmatların kullanıldığını, gelinen noktanın gurur verici olduğunu söyledi.

Akyürek, ziyaretlerinde ilçede bulunan ve bölge ekonomisine önemli katkıları olan bir av tüfeği imalathanesini de ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

YORUM EKLE