Üreten Kadın Festivali'nde KAYMEK standına büyük ilgi

KAYSERİ (AA) - Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından "Öğren Kazan Üret Kazan" projesi kapsamında düzenlenen Üreten Kadın Festivali’ne katılan Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları...

Üreten Kadın Festivali'nde KAYMEK standına büyük ilgi
banner230

KAYSERİ (AA) - Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından "Öğren Kazan Üret Kazan" projesi kapsamında düzenlenen Üreten Kadın Festivali’ne katılan Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları standı büyük ilgi gördü.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman'ın açılışını gerçekleştirdiği festivalde binlerce çeşit ürün sergilendi.

15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı'nda düzenlenen etkinlikte 23 ilden gelen, toplum yararına faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kadın dernekleri ve eğitim merkezleri stant açtı.

KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları tarafından açılan stantta sergilenen el emeği göz nuru ürünler Mardin halkı tarafından yoğun ilgi gördü.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman ve eşi Gülseren Yaman'a Kayseri standını ziyaretlerinde KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları Müdiresi Mürşide Gonca Aslan tarafından çini tabak takdim edildi.


YORUM EKLE