Süper Loto En Çok Çıkan Numaralar

Süper Loto Nasıl Oynanır? Ülkemizde Milli Piyango İdaresi tarafından Süper Loto, oldukça sevilen bir şans oyunudur. 1 ile 54 arasındaki sayılardan 6, 5, 4 ve 3 sayının tahmin edilmesine dayanan oyunda özel çekiliş küresi kullanılarak numaralar belirlenmektedir.

Genel 08.12.2016, 12:48 08.12.2016, 13:34
Süper Loto En Çok Çıkan Numaralar
banner230
Ülkemizde Milli Piyango İdaresi tarafından Süper Loto, oldukça sevilen bir şans oyunudur. 1 ile 54 arasındaki sayılardan 6, 5, 4 ve 3 sayının tahmin edilmesine dayanan oyunda özel çekiliş küresi kullanılarak numaralar belirlenmektedir. Her Perşembe TRT- 1'de canlı olarak yapılan çekilişte, 3 ve 4 bilenler ikramiyelerini loto bayilerinden, 5 bilenler isterlerse loto bayiinden isterlerse de Milli Piyango İdaresi'nden ve 6 bilenler ise sadece Milli Piyango İdaresinden alabilmektedirler. Cuma sabahından Perşembe akşamına kadar dilediğiniz zaman ve dilediğiniz kadar oynayabileceğiniz Süper Loto, 6/54 olarak da adlandırılmaktadır.

Süper Loto Nasıl Oynanır?
Süper Loto oynamak için her kolonda bulunan 54 rakamdan 6 adedini işaretleyerek kupon yapılabilmektedir.
Şans oyunu tutkunları ayrıca kendin seç seçeneğini işaretleyerek de kuponlarını makineye yaptırabilmektedirler.
Çoklu çekiliş seçeneğinin işaretlenmesi ile de kuponunuzu 2, 3 ve 4 hafta daha kullanabilme olanağı bulabilirsiniz.
Süper Loto oyununda ikramiyeyi o haftanın hasılatı belirlemektedir. 3 ve 4 rakamı tahmin ederek kazananlar ikramiyelerini şans oyunları bayilerinden, 5 rakamı tahmin ederek kazananlar isterlerse bayilerden isterlerse de Milli Piyango İdaresinden ve 6 rakamı tahmin ederek büyük ikramiyeyi kazanan talihliler de Milli Piyango İdaresi'nden ikramiyelerini alabilmektedirler. Süper Loto'da da diğer şans oyunlarında olduğu gibi kazanılan ikramiyenin alınabilmesi için belli bir zaman süre bulunmaktadır. Bu süre genellikle 1 yıl olmakla birlikte, 1 yıl içerisinde alınmayan ikramiyeleri zaman aşımına uğradıkları için almak mümkün olmamaktadır.
Şans oyunlarında kazanabilmenin önemli bir noktasını da iyi istatistik yapmak oluşturmaktadır. Süper Loto En Çok Çıkan Numaralar takip edilerek daha kolay kazanılmaktadır. 35, 13, 37, 45, 1, 33 gibi sayılar Süper Loto En Çok Çıkan Numaralar olarak bilinmekte, bu sayılarla yapılan kuponların tutma olasılığı daha yüksek olmaktadır.

Süper Loto, büyük ikramiyenin alınamaması halinde diğer haftaya devretmektedir. Bu sayede de şans oyunu severler 6 bilmeleri halinde daha yüksek meblağ kazanabilmektedir. Yapılan istatistiklere göre 35 sayısı Süper Loto En Çok Çıkan Numaralar arasında en başta gelmektedir. En az çıkan numara ise 52 sayısı olarak bilinmektedir. Her hafta büyük ikramiye bilinmese bile 5, 4 ve 3 sayıyı bilenler ikramiyeyi paylaşmaktadırlar. Ancak 6 bilen olmaması halinde büyük ikramiye haftalarca devretmekte ve artarak daha da cazip hale gelmektedir.

Süper Loto avantajlarından yararlanmak için;
Sahte,
Tahrip edilmiş,
Yırtılmış,
Zaman aşımına uğramış biletler sistem tarafından kabul edilmeyecektir. Ayrıca, kuponun okutulması durumunda işaretlerin tam olarak okunmaması da kuponun geçersiz sayılmasına neden olacaktır. Bu nedenle kuponunuzu işaretleyip makineye okutturduktan sonra son bir defa kontrol etmeniz, daha sonra herhangi bir sorun yaşamamanız için faydalı olacaktır. 
Yorumlar (5)
kenan gs 4 yıl önce
para parayı çeker zawallı cebinde 10 tl olan oda gider bence almayın yalandır şans oyunları zaten şansınız olsa her yerden gelir
şebinkarahisar 3 yıl önce
bu işte kesin bir hile var her hafta oynuyorum çıkmıyor bu nasıl iş anlamıyorum
Mahmut kolakli 6 ay önce
Yılardır oynuyorum hiç çıkmadı 1.13 .33 .35.37.45.numaram bu bir ev parası verdim helal etmiyorum
sultan 3 yıl önce
Zaten hile var ayarliyorlar biz gibi gribe cikmaz
sumran 3 yıl önce
Ben hep kizik için oynuyorum tutmuyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@