Süper Loto Çekiliş Sonuçları - 10 Kasım 2016

10 Kasım 2016 Perşembe tarihli Süper Loto Çekiliş Sonuçları ve 4 haftadır devreden büyük ikramiye hakkındaki tüm bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. Şanslı Sayılar ve ikramiye tutarları

Genel 10.11.2016, 16:33
Süper Loto Çekiliş Sonuçları - 10 Kasım 2016
banner230
10 Kasım 2016 Perşembe tarihli Süper Loto Çekiliş Sonuçları ve 4 haftadır devreden büyük ikramiye hakkındaki tüm bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bu hafta 9 Milyon TL yi geçmesin beklenen büyük ikramiyede şanslı sayılar ve ikramiye tutarları için 21.15'te aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir, çekilişi canlı canlı izleyebilirsiniz.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

  • (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
  • (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
  • (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@