Söz Son Bölüm İzle - Söz dizisi 25. Bölüm 'Sansürsüz' 11 Aralık Pazartesi

Yavuz, annesinin ölümü ile ilgili gerçekleri öğreniyor. Söz Son Bölüm İzle - Söz dizisi 25. Bölüm 'Sansürsüz' 12 Aralık Pazartesi

Genel 12.12.2017, 09:03 16.01.2018, 09:35
Söz Son Bölüm İzle - Söz dizisi 25. Bölüm 'Sansürsüz' 11 Aralık Pazartesi
banner230

Yavuz, annesinin ölümü ile ilgili gerçekleri öğreniyor...

Bir tarafta Büyükelçiliği korumaya çalışan Tim diğer tarafta daha büyük bir tehlikenin ortaya çıktığından habersizdir. Büyükelçinin getirdiği kötü haber ülke ve müttefiklerimiz için ciddi bir tehdidin sinyallerini vermektedir.

Karabatak’ın ulaştırdığı istihbarat ile birlikte yola çıkan Tim, beklemediği bir yerde bulur kendini. Operasyonu tamamlamak için içlerinden biri kendini feda etmek zorundadır. Hepsi tereddüt etmeden kendini öne atsa da sadece biri bu zorlu görevi üstlenecektir.Yavuz, annesinin ölümüyle ilgili öğrendiklerinin ardından büyük bir yıkıma uğrayacaktır. Bu sırla ilgili bir cevap bulmak için Olcay ve Agâh’ın yanına gittiğinde ise büyük bir kriz onu beklemektedir.

TIKLA İZLE

.

Çolak, Tim’in sınırı geçmesine izin vermemek için harekete geçer...
Agâh’ı yakalamayı başaran Tim’in bir sonraki hedefi onu güvenli bir şekilde Türkiye’ye getirmektir. Sınır ötesinde, Ortadoğu’nun en tehlikeli bölgelerinden birinde olan Tim için zorlu bir yolculuk başlayacaktır. 

Büyükelçi ve Çolak, Agâh’ı geri almanın planlarını yapmaktadır. Bölgedeki tüm adamlarını toplayan Çolak, Tim’in sınırı geçmesine izin vermemek için harekete geçer.

Kamptaki mültecilerde ortaya çıkan bazı belirtiler Bahar’ı ciddi bir tehdidin ortasında bırakırken Eylem ise verdiği kararların bedelini ağır bir şekilde ödemek zorunda kalır.

Çolak ve adamları Tim’in sınırı geçmemesi için elinden geleni yapar. Onun bu hamlesini savuşturmak isteyen Yavuz ve Tim, Türk Büyükelçiliğine ulaşmaya çalışır. Fakat Çolak kolay vazgeçmeyecektir. Sınır ötesindeki bu Türk toprağı, korunması gereken bir kaledir artık.

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, "SÖZ"ün yeni bölümüne korku dolu bataklık sahnesi damga vuracak.

Dizinin Pazartesi günü ekrana gelecek bölümünde; Yavuz Komutan ve Tim ekibini zorlu bir görev bekliyor. Çolak, kendi tarafına çekmekte başarılı olamadığı köy halkını bataklığa dökecek. Bölümde Tim ekibi, kendi canlarını bir kez daha görmezden gelerek köy halkını kurtarmaya çalışacak. Nefes kesecek sahnede; bataklığa saplanan Keşanlı'nın (Görkem Sevindik) açtığı Türk bayrağı izleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak.


Bataklık sahnesi nasıl çekildi?

Söz'ün yeni bölümünde soluk soluğa izlenecek bataklık sahnesinin çekimleri iki günde tamamlandı. 'Söz'ün sanat yönetmeni Erol Taştan'ın hazırladığı bataklık için ekip yoğun bir ön hazırlık dönemi geçirdi. Bataklık yapılacak çukur dozerle tam sekiz saatte açıldı. 15 kamyon toprak, çakıl ve beş tanker su ile oluşturulan bataklık sahnesinin çekimleri boyunca her ayrıntıyı düşünen Söz ekibi sette yoğun güvenlik önlemleri aldı.

Acil durum kodu sistemini kullanan ekip, bataklıktakilerin kodu söylediği anda müdahale etmeleri için sette balık adamlar hazırda bulundurdu. Özel sıcak su sisteminin kurulduğu sette oyuncular ve figüranlar üşümemek için balık adam kıyafetleri giydiler. Sekiz kameranın kullanıldığı zorlu sahnenin çekimlerini oyuncular büyük bir başarıyla tamamladılar.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı, Türkiye'nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi "Söz" çok konuşulacak yeni bölümüyle 27 Kasım Pazartesi günü saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@