Sıcaktan Bunalan Çocuklar Yasak Dinlemiyor

Yazın en sıcak günleri yaşanırken, Balıkesir’in Bandırma ilçesinde sıcaktan bunalan çocuklar, tehlikeye aldırış etmeden süs havuzlarında serinlemeye çalışıyor.Bunaltıcı sıcakların yaşandığı şu günlerde, ilçedeki süs havuzları...

Sıcaktan Bunalan Çocuklar Yasak Dinlemiyor
banner230
Yazın en sıcak günleri yaşanırken, Balıkesir’in Bandırma ilçesinde sıcaktan bunalan çocuklar, tehlikeye aldırış etmeden süs havuzlarında serinlemeye çalışıyor.
Bunaltıcı sıcakların yaşandığı şu günlerde, ilçedeki süs havuzları çocukların ilgisini çekiyor. İDO Deniz İskelesi karşısında bulunan Adnan Menderes Meydanı’nın refüjündeki büyük süs havuzu, son günlerde serinlemek isteyen çocukların akınına uğruyor. İçerisinde elektrikli aydınlatma ve fıskiye tesisatı bulunan havuzun duvarında, ‘Havuza girmek tehlikeli ve yasaktır’ yazılı tabelaya aldırış etmeyen çocuklar, saatlerce havuzda oynuyor. 4 tarafı yol ile kaplı olan süs havuzunun pis sularında eğlenen çocuklar, yoldan geçen ve kendilerini görüntüleyen kişilerden de bozuk para talep ediyor. Bazı vatandaşlar, süs havuzlarında çocuklarının oynamasının tehlikeli olduğuna dikkat çekerek, yetkililerin tedbir almasını istedi.
YORUM EKLE