Show Tv İçerde Son Bölüm - 18. Bölüm İzle - 23 Ocak Pazartesi

Kebapçı Celal'in, Coşkun ve Yaşar'ı yakaladığı sırada olay yerine Yusuf Müdür ve ekibi gelir. Yusuf, Coşkun ve Yaşar’ı Celal’den korumak için oradan alır ve ifadelerini almak üzere Organize Şube'ye götürür. Şimdi herkes Coşkun’un peşindedir. Show Tv İçerde Son Bölüm - 18. Bölüm - 23 Ocak Pazartesi Saat 20.00 da Show TV ekranlarında olacak

Genel 24.01.2017, 08:15 30.10.2017, 23:02
Show Tv İçerde Son Bölüm - 18. Bölüm İzle - 23 Ocak Pazartesi
banner230

Geçen bölüm Celal'in adamlarının baskın yapıp Melek'in kurtulduğu ve Celal'in Coşkun'un başına silah dayadığında Melek'in "baba yapma" diye bağırdığı sahneler izleyenleri ekran başına kilitlemişti

Mert ailesini öğrenmek için, Sarp, Umut’u sormak için, Celal ise Coşkun’u öldürmek için. Herkes harekete geçmek için Coşkun’un Organize'den çıkmasını bekliyordur. Tehlikenin farkında olan Coşkun kendisini korumak için Yaşar’la birlikte hareket edecektir. Coşkun gittikçe köşeye sıkışır, artık yolun sonuna geldiğini düşünüyordur.

İçerde'nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu ve Nihal Koldaş yer alıyor.

İçerde 18. Yeni Bölüm - 23 Ocak Pazartesi Saat 20.00 da Show TV ekranlarında olacak

BÖLÜM TEKRARI İÇİN TIKLAYINIZ

Mert, Sarp'a Köstenceli'nin karısı ile ne işi olduğunu sorduğunda, Sarp bir ses kaydı dinletti. Leyla'nın Umut'tan haberi olduğunu ve onunla ortak olursa her şeyi anlatacağını söylediğini söyledi. Coşkun, Yaşar adında bir adama gidip babasını Celal'in öldürdüğünü söyleyip ortak düşmanları olduğu için intikam almayı teklif etti. Yeşim, Celal'e, Melek'in gerçek kızı olduğunu bildiğini söyledi. Üzerine Melek ve Sarp'ın ilişkisi olduğunu ve kaçırılma olayının yalan olduğunu da anlattı. Melek seyahate çıkmak için yola koyulduğunda Coşkun ve Yaşar'ın adamları tarafından kaçırıldı. Bu arada Sarp ile Melek'in ilişkisini öğrenen Celal delirmiş bir şekilde Sarp'ın depoya getirilmesini söyledi. Sarp depoya getirildiğinde Celal elindeki silaha tek kurşun koydu ve o anda Sarp Celal'in elinden silahı alıp şakağına dayadı üst üste sıkmaya başladı. Adrenalinin yükseldiği sahnelerde içeriye giren Celal'in adamlarında biri Melek'in kaçırıldığını söyledi. Bu arada Yusuf Müdür Leyla ile ilgili olan görüntülerin silindiğini öğrendi ve Mert'i ekip liderliğinden aldı. Coşkun ve Yaşar, Celal'i öldürmek için farklı bir depoya Melek'in telefonunu yönlendirdi. Coşkun Celal'in bu tuzağa düşmediğini anlayınca onunla buluşmak için bir zaman ayarlayacağını ve tek gelmesini söyledi. Bu buluşmada Celal'in tek gidip sağ çıkabilmesi ve Melek'in kurtulması için Sarp'ın bir planı vardı. Celal'in üzerine iki verici yerleştirildi. Celal, Coşkun ile buluştuğunda üzeri aranırken ilk verici bulundu. O arada diğer vericiyi Coşkun'un cebine attı ve bu şekilde Celal'in adamları asıl buluşma yerini öğrendi. Heyecanın dorukta olduğu bölümde Celal'in adamlarının baskın yapıp Melek'in kurtulduğu ve Celal'in Coşkun'un başına silah dayadığında Melek'in "baba yapma" diye bağırdığı sahneler izleyenleri ekran başına kilitledi.

Yorumlar (2)
sukru ankarali 3 yıl önce
bu isinde cilkini cikarttiniz
ggghjfg 3 yıl önce
içerde yi seviyom

Gelişmelerden Haberdar Olun

@