Şevkat Yerimdar Son Bölüm - 12. Bölüm İzle - 11 Ağustos Cuma

Şevkat ise rahmetli annesine ölüm döşeğinde verdiği sözü çiğnemeyi kendisine yedirememektedir. Şevkat Yerimdar Son Bölüm - 12. Bölüm İzle - 11 Ağustos Cuma

Şevkat Yerimdar Son Bölüm - 12. Bölüm İzle - 11 Ağustos Cuma
banner230

Şevkat ve Esin birbirlerine aşık olduklarını anlamışlardır fakat birbirlerine açılamazlar. Esin onun duygularından emin olmak istemektedir. Şevkat ise rahmetli annesine ölüm döşeğinde verdiği sözü çiğnemeyi kendisine yedirememektedir.

Bu arada Cevdet ve Marika, Şevkat ve Esin’e beşik kertmesi olduklarını artık açıklamaya karar verirler. Fakat olaylar öyle gelişir ki, onlar bunu söyleyemeden Şevkat mahalleden gitmeye karar verir. Ankara’dan kendisini çağıran amcasının yanına gidecektir.

Esin ona duyduğu aşkın karşılıksız olduğunu düşünürken, mahalledeki mülklerin üstüne konmak için sinsi planlarını tıkır tıkır yürüten Bora son adımı atar. Esin’e evlenme teklifi eder. Esin’in aklı da kalbi de Şevkat’tedir ama kırgın ve umutsuzdur.

.

12. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

.

Yaz sezonunun en yüksek reytingi 'Şevkat Yerimdar'dan!

FOX’un beğenilen dizisi, Limon Film/Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği "Şevkat Yerimdar"ın yedinci bölümü 7 Temmuz Cuma günü yayınlandı.Cuma akşamları en çok izlenen dizi olarak büyük bir başarı gösteren “Şevkat Yerimdar”, total hedef kitlede 7.02 rating ve 23.05 share ile yaz sezonunun en çok izlenen dizisi oldu! Başrollerini Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Suzan Aksoy ve Pascal Nouma’nın paylaştığı dizinin yeni bölümü 14 Temmuz Cuma günü izleyiciyle buluşacak.

11. Bölüm Özeti

Şevkat ve Esin esnafların kamera kayıtları sayesinde bebeğin annesinin izini bulur. Fakat bu tehlikeli bir maceraya dönüşür.

Mahalle esnafları ortaklaşa piyango bileti alırlar ve bileti Şevkat’e emanet ederler. Bilete büyük ikramiye vurur fakat bilet kaybolmuştur. Esnaflar Şevkat’ten kuşkulanırlar. Onun yalan söylediğini ve parayı tek başına götürmek istediklerini sanırlar. Gelişen olaylar da bu kuşkuyu artırır. Şevkat’in bir türlü bulamadığı bilet hiç ummadığı bir yerdedir.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2017, 00:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nisanur Gündüz
Nisanur Gündüz - 12 ay Önce

çok güzel filimler