Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı

NEVŞEHİR (AA) - Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı dolayısıyla Hacıbektaş ilçesinde düzenlenen tören Hacıbektaş Veli Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan...

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı
banner230

NEVŞEHİR (AA) - Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı dolayısıyla Hacıbektaş ilçesinde düzenlenen tören Hacıbektaş Veli Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Çanakkale türküleri ve şiirleri okundu.

Lise öğrencilerince sahnelenen "Çanakkale ruhu" adlı tiyatro gösterisinde bazı vatandaşlar gözyaşlarına hakim olamazken, finalinde Çanakkale'de savaşan askerleri temsilen Türk bayrağı ile sahneye çıkan öğrenciler ayakta alkışlandı.

Hacıbektaş Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer, Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yücel Irmak, daire müdürleri, öğrenci ve vatandaşların katıldığı program sonunda katılımcılara üzüm hoşafı ikram edildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2017, 11:34
YORUM EKLE