Şehitler için hatıra ormanı oluşturuldu

KIRIKKALE (AA) - Karakeçili ilçesinde şehitler anısına hatıra ormanı oluşturuldu.Karakeçili Belediyesi ve Ankara Karakeçili Kültürü ve Dayanışma Derneği tarafından Şehit Volkan Pilavcı Caddesi mevkisinde fidan dikimi yapıldı. Belediye...

Şehitler için hatıra ormanı oluşturuldu
banner230

KIRIKKALE (AA) - Karakeçili ilçesinde şehitler anısına hatıra ormanı oluşturuldu.

Karakeçili Belediyesi ve Ankara Karakeçili Kültürü ve Dayanışma Derneği tarafından Şehit Volkan Pilavcı Caddesi mevkisinde fidan dikimi yapıldı.

Belediye Başkanı Hüseyin Özçelik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, belediye olarak sivil toplum örgütleriyle birlikte çalıştıklarını söyledi.

Şehitlerin anısına fidan dikmek için dernek üyeleriyle bir araya geldiklerini belirten Özçelik, "Vatanın bölünmez bütünlüğü için şehit olmuş kardeşlerimiz anısına fidan dikiyoruz. Şehit kardeşlerimizin anısına hatıra ormanı oluşturduk. Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Vatan, millet, bayrak uğruna ne gerekiyorsa yapmaya hazırız." diye konuştu.

Dernek Başkanı Kadir Hasgül de şehitler için fidan diktiklerini onların anısına hatıra ormanı oluşturduklarını belirtti.

YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273