Recep Tayyip Erdoğan İstanbul İlçe Mitingleri Canlı İzle

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 11.00'da Tuzla, 12.30'da Kartal, 14.00'da Ümraniye ve 16.00'da Sarıyer’de ilçe mitinglerinde vatandaşlara hitap edecek.

Genel 15.04.2017, 11:08 15.04.2017, 12:18
Recep Tayyip Erdoğan İstanbul İlçe Mitingleri Canlı İzle

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 11.00'da Tuzla, 12.30'da Kartal, 14.00'da Ümraniye ve 16.00'da Sarıyer’de ilçe mitinglerinde vatandaşlara hitap edecek.Başbakan Binali Yıldırım'ın 11.00 Esenyurt 12.00 Avcılar 13:30 Küçükcekmece 15.00 Başakşehir ve 16.30'da Arnavutköy'de miting yapacak

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları

- Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yozgat'ta şehit cenazesine katılacak

- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Samsun'da mitinge katılacak

- Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'de Turizm Haftası açılış programına katılacak

- Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Sivas'ta toplantılara katılacak

- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'da sevgi yürüyüşüne katılacak

- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce'de vatandaşlarla bir araya gelecekSiyasi partilerin programı

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 12.00’de Ankara Polatlı’da halkla buluşacak.

TIKLA CANLI İZLE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tuzla Buluşması'nda halka hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kandil 'hayır' diyorsa, bölücü başının olduğu İmralı 'hayır' diyorsa, Pensilvanya'daki şarlatan 'hayır' diyorsa demek istikametimiz doğru değil mi? Yarın bir de sandıktan Allah'ın izniyle evetler patladığı zaman ne olacağını düşünün." dedi.

Erdoğan, "Yarın akşam inşallah bu millet kendi bayramını yapacak. Bazıları şöyle diyor, 'evet' diyen de 'hayır' diyen de, kardeşim 'hayır' diyeni anlayışla karşılarım ama evetle hayırı aynı kefeye koyamam, aynı kefede, aynı torbada nasıl durur, olur mu böyle bir şey? Anlayışla karşılarız o ayrı mesele. Niye? Demokrasi bu. Ama eğer hepsini aynı yerde tartacak olursak neden bu kadar mücadele veriyoruz ki? Değil mi?" diye konuştu.

"Neye hayır dediklerini bilmedikleri için de sürekli saçmalıyorlar"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Anayasa değişikliği milletimize hem kendisinin hem çocuklarının geleceği için çok önemli bir yönetim sistemi teklif ediyor. Buna karşı çıkanlar dikkat ediniz, kendileri hiçbir teklif getirmiyor, sadece 'olmasın, yapılmasın, değişmesin' diyorlar. Siz bu kafayı çok iyi tanırsınız. Bunların ülkenin ve milletin hayrına dikilmiş bir tek ağaçları, üst üste konulmuş iki tuğlaları yoktur. Her şeye karşı çıkmayı, her şeye şimdi olduğu gibi 'hayır' demeyi siyaset sanıyorlar. Neye hayır dediklerini bilmedikleri için de sürekli saçmalıyorlar." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
esrar 4 yıl önce
esrarı legallesterin olurum size okadar artar ki oylarınız esrarı legallestirirseniz insanlar iciyor cunku hemde cok
esrar2 4 yıl önce
Esrarın tarihte okdar yardımı olduki, alkol gibi yapmaz kusturmaz baş agrısı yapmaz aids kanser gibi hastalıklara tedavidir devlet buyukleri lutfen bu yazıyı gorun esrar legallesirse turkiyede alkol ve sigara kullanma oranı duser mutluk veren birsey oldugu icin suc oranı azalır ben buraya yazdıklarımın cumhurbaskanımız gorurse eminim ki birseyler soyliyecektir 1930da amerikalılar savasın bitmesini istemiyordu oyuzden eroin gibi birsey olarak gosterdiler Allahın bir bitkisine NASIL ILLEGAL DERSIN ALLAH YARATTI O BITKIYI

Gelişmelerden Haberdar Olun

@