banner271

Öğrenciler Afrin'deki askerlere mektup yazdı

ANKARA (AA) - Beypazarı ilçesinde ilkokul öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek için askerlere mektup yazdı.Kemal Milaslı İlkokulu 3-B sınıfı öğrencileri, okul...

Öğrenciler Afrin'deki askerlere mektup yazdı
banner230

ANKARA (AA) - Beypazarı ilçesinde ilkokul öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek için askerlere mektup yazdı.

Kemal Milaslı İlkokulu 3-B sınıfı öğrencileri, okul müdürü Kasım Şencan ve sınıf öğretmeni Mesut Yılmaz ile İlçe Jandarma Komutanı Başçavuş Yasin Toksoy'u makamında ziyaret etti.

Öğrenciler, şehit düşen askerler için Toksoy'a başsağlığı diledi. Ziyarette öğrencilerden Sare Tuncel, askerlere yazdığı mektubu okudu. Toksoy, öğrencinin elini öperek, tebrik etti.

Öğrenciler daha sonra PTT şubesine giderek mektupların Afrin'de görev yapan askerlere ulaştırılması için Malatya'daki 2. Ordu Komutanlığı'na gönderdi.

Okul müdürü Kasım Şencan, yaptığı açıklamada, kahraman vatan evlatlarının büyük fedakarlıklar gösterdiğini belirterek, "Beden olarak orada olmasak bile ruhen onların yanında olduğumuzu ifade etmek için öğrencilerimiz böyle bir şey düşündüler. Öğrencilerimizi tebrik ediyorum." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
zehra
zehra - 1 yıl Önce

çok güzel herşey yazılmış asakerler için her şey yapılır çünkü