Ofis mi? Home Ofis mi?

Bir şeyler yapmaya karar verdiniz ama bazı soru işaretleriniz var. Ofis kurmak ya da evden işleri idare etmek gibi, size doğru gelen ve sizi hem mali hem de manevi yönden yıpratmayacak bir çözüm arıyorsunuz.

Genel 05.08.2015, 08:41 05.08.2015, 08:41
Ofis mi? Home Ofis mi?
banner230

Doğru kararı vermenizi sağlayacak en önemli etken işinize en uygun ortamı sağlayacak ve büyümesini düşürmeyecek bir çözümdür. Eğer güçlü bir sermayeniz ve gelir getiren bir iş modeline sahipseniz ofis daha uygun bir çözüm olabilir. Çünkü bir ekip kurar ve büyüme hızınızı doğrudan olumlu yönde etkilersiniz. Ancak bu noktada işinizin gelirini ve büyüme oranlarını iyi hesaplamalısınız. Kendini çevirecek noktaya ne kadar sürede gelecek? Büyüme hızı ve yeni müşterileri ne kadar zamanda hangi oranla kazanıyorsunuz? Bu gibi kritik soruların cevaplarını iyi analiz etmelisiniz.

Eğer daha kısıtlı bir sermaye ve koşullarınız varsa home ofis size daha uygun olabilir. Evinizin bir odasında şahıs şirketi kurarak ürünlerinizi satabilir ve işinizin büyümesini izleyebilirsiniz. Home ofis son yıllarda özellikle yeni girişimciler tarafından çokça tercih edilmekte. Elbette her iki uygulamanın da avantajları, dezavantajları ve riskleri var. Buradaki husus yukarıda da belirttiğimiz gibi iş modelinize uygunluk ve durumunuz bu gelişmeler ışığında gerekli araştırmaları, hesaplamaları yapmalı ve bu yönde adım atmalısınız. Hızlı ve aceleci karar vermek size bir yarar sağlamadığı gibi maddi bakımından size getirileri olabilir.

Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 11 Aralık 2019
İmsak 06:14
Güneş 07:42
Öğle 12:39
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@