Nevşehir'de okulu gönüllü öğretmenler boyadı

NEVŞEHİR (AA) - Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük beldesinde, Gazi İlkokulu öğretmenleri, yeni eğitim öğretim yılına hazırlık kapsamında gönüllü olarak okulu boyadı.300 öğrencinin eğitim gördüğü okulda görev...

Nevşehir'de okulu gönüllü öğretmenler boyadı
banner230

NEVŞEHİR (AA) - Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük beldesinde, Gazi İlkokulu öğretmenleri, yeni eğitim öğretim yılına hazırlık kapsamında gönüllü olarak okulu boyadı.

300 öğrencinin eğitim gördüğü okulda görev yapan idareci ve öğretmenler, öğrencilerinin yeni dönemde daha renkli ve hijyenik ortamda eğitim görmesini sağlamak amacıyla harekete geçti.

Bu kapsamda okulda onarım çalışması yapan öğretmenler, daha sonra binayı boyadı.

Okul Müdürü Ayşegül Baki, eğitim öğretim yılının başında okulun eksiklerinin tespit edilerek giderilmesi için çaba gösterildiğini, öğrencileri daha güzel bir ortamda karşılamak amacıyla çalışma yaptıklarını kaydetti.

Baki, öğretmenlerin, bu çabasının belde halkı tarafından takdir gördüğünü ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 11:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma Orhan
Fatma Orhan - 8 ay Önce

Sayın okul müdürümüzü ve değerli öğretmen arkadaşları özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum Ellerinize sağlık, öğretmenlik sadece ders anlatmakla sınırlı değildir. Değerlerimizi öğrencilerimize bu vesileyle vermeniz gurur verici. Yeni eğitim öğretim yılınız hayırlı olsun.