Minik Zeynep’in park hayalini polis gerçekleştirdi

NEVŞEHİR’DE 3 YAŞINDAKİ MİNİK ZEYNEP, EVDE ÇOK SIKILDIĞINI ARTIK PARKA GİTMEK İSTEDİĞİNİ ANLATAN BİR VİDEO ÇEKMESİNİN ARDINDAN NEVŞEHİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN ZEYNEP’İN BU İSTEĞİ YERİNE GETİRİLDİ.

Genel 28.05.2020, 16:40 28.05.2020, 19:17
Minik Zeynep’in park hayalini polis gerçekleştirdi

Nevşehir’de 3 yaşındaki minik Zeynep, evde çok sıkıldığını artık parka gitmek istediğini anlatan bir video çekmesinin ardından Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Zeynep’in bu isteği yerine getirildi.

Korona virüs salgını nedeniyle evde dışarı çıkamayan ve evde çok sıkıldığını artık parka gitmek istediğini anlatan bir video çeken 3 yaşındaki Zeynep İblikli’ye polis ekipleri sürpriz yaptı. Minik Zeynep’in bu isteğini geri çevirmeyen İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay tarafından Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünde görevli polis memurları Zeynep’in evine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Zeynep’e çeşitli hediyeler veren polis memurları daha sonra ise polis aracı ile Zeynep’i hayalini kurduğu parka götürdü.

Polis abla ve abileri tarafından parka götürülen minik Zeynep burada doyasıya eğlenirken minik Zeynep’e polis memurları da eşlik etmesi ortaya renkli görüntüler çıkarttı.

banner230
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@